fortuna

Ace Tenis

0

Serwis Sportingbet to bardzo dobrze rozpoznawalny bukmacher na całym świecie. Znany jest z nieprzeciętnej oferty gier i zakładów, a także bardzo ciekawych promocji i bonusów. Ostatnio dla swoich użytkowników przygotował zupełnie inną zabawę, a mianowicie centrum zakładów tenisowych ace tenis. Zasady zabawy są bardzo proste, a emocje z nią związane ogromne. Jeśli jeszcze nie skorzystaliśmy z ej oferty szybko naprawmy ten błąd.

Ace tenic to zabawa polegająca na stawianiu zakładów i obstawianiu meczów turnieju ATP. W ten sposób można zarobić bardzo dużo pieniędzy, jednakże nie są to jedyne atrakcje, jakie czekają na graczy. Aby zmobilizować ich do jeszcze bardziej aktywnego udziału bukmacher przygotował specjalne nagrody przyznawane graczom co tydzień. W regulaminie promocji możemy znaleźć między innymi informację, że każdego tygodnia pomiędzy 10 graczy rozdzielane jest 12 500 złotych ! Gracze nie są wybierani losowo – szczęśliwa dziesiątka musi zajmować pierwsze dziesięć miejsc w rankingu. Gdyby tego było Malo najlepszy gracz całego sezony otrzyma tak zwaną Nagrodę Wielkiego Szlema – prestiżowego wyjazdu na wybrany turniej Wielkiego Szlema. Zwycięzca otrzyma dodatkowo obsługę pośrednika, który wyręczy go w stawianiu zakładów. Jak więc widać nagrody są bardzo atrakcyjne i to nie tylko dla fanów tenisa.

Aby wziąć udział w zabawie ace tenis wystarczy się zarejestrować w serwisie Sportingbet, a następnie przystąpić do promocji. Gdy już będziemy to mieli za sobą nie pozostaje nic innego, jak tylko przystąpić do gry i zwyciężać. Warunkiem udziału w promocji jest obstawienie co najmniej pięciu zakładów w danym tygodniu o wartości nie niższej niż 25 złotych. Kwota ta jest dość wysoka, jednakże do wyboru mamy dowolną rozgrywkę tenisową – bukmacher nic nam nie narzuca. Nagrody przyznawane są według ściśle określonych zasad, o których więcej pisze w regulaminie promocji. Ważne jest jednak to, że nagrody przyznawane są tym graczą, którzy wygrają najwięcej. Nie ważna jest suma jaką po zakończeniu tygodnia czy promocji mamy na koncie tylko stosunek wygranej do obstawionej kwoty. Zapis ten sprawia, że nasze szanse na zwycięstwo są znacznie bardziej realne.

Jeśli zainteresowała nas oferta przygotowana przez Sportingbet koniecznie odwiedźmy stronę internetową www.sportingbet.com i zapoznajmy się ze szczegółowym regulaminem. Z pewnością znajdziemy w nim bardzo wiele cennych informacji. Nie pozostaje teraz nic innego, jak tylko życzyć szczęścia i dużych wygranych.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK