Hit 25 kolejki!

0

W niedzielnej odsłonie Plus Ligi czekają na nas dwa spotkania. W Kielcach miejscowy Effector podejmie Indykpol Olsztyn. To będzie jednak mecz o przywrócenie nadziei na udział w fazie Play Off. O dużo wyższe cele rozegrane zostanie drugie niedzielne spotkania. W Trefl Gdańsk podejmie Jastrzębski Węgiel. A to oznacza mecz drużyn z absolutnego czuba tabeli!

Po 24 kolejkach wyżej w tabeli stoi Jastrzębski Węgiel, który z dorobkiem 51 oczek zajmuje 3 miejsce. Taki sam dorobek punktowy ma Trefl Gdańsk, jednak przez gorszy bilans setowy plasuje się na 4 lokacie w Plus Lidze. Tym samym nie dziwi fakt, że dzisiejszy mecz urasta do miana hitu 25 kolejki!

Jastrzębskiemu dobrze rywalizuje się z Treflem. Ostatni 7 spotkań to zwycięstwa tego zespołu. Nie można jednak zapomnieć, że jesienią to Trefl wygrał wyjazdowe spotkanie z Jastrzębskim Węglem 2-3. W niedzielę znów wygra z wysoko notowanym rywalem, tym razem już we własnej hali?

Jastrzębski nieco się ostatnio oszczędzał, miał bowiem w zapasie ważne starcia na europejskich boiskach. I tak w 3 ostatnich kolejkach przegrał w Radomiu, ale później bez straty seta ograł Transfer Bydgoszcz i Effector Kielce. Niestety w czwartek przegrał u siebie z Perugią 2-3 i nieco skomplikował sobie sytuację w rozgrywkach europejskich.

A co słychać w Gdańsku? Trefl w 4 ostatnich ligowych meczach tylko raz zwyciężył, u siebie z Transferem Bydgoszcz 3-1. w pozostałych meczach wyraźnie zawodził. O ile do porażki ze Skrą i Resovią szczególnie nie można się przyczepić, to do przegranego starcia u siebie z BBTS Bielsko-Białą już na pewno.

Bukmacherzy w niedzielę skłaniają się do zwycięstwa gospodarzy. Czy słusznie?
 

 Kurs na Trefl Gdańsk wynosi 1.60, zaś za wygraną Jastrzębskiego Węgla Bet365 płaci 2.20.

 

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.