Jakiego bukmachera internetowego wybrać?

0

Pytanie „jakiego bukmachera wybrać” z pewnością nurtuje wszystkich tych, którzy planują rozpoczęcie przygody z internetowym hazardem i obstawianiem meczy za pomocą sieci oraz tych, którzy nie są zadowoleni ze świadczonych usług obecnego bukmachera.

Na pozór problem wydaje się być dziecinnie prosty, jednak gdy rozejrzymy się nieco po Internecie zrozumiemy na czym on tak naprawdę polega.

Ogromna liczba bukmacherów, prześcigających się w ofertach i konkurencji o potencjalnego klienta, może przyprawić o niemały zawrót głowy. Aby zawęzić nieco pole manewru należy  zastosować ostrą selekcję na podstawie kilku istotnych kryteriów.

Po pierwsze i najważniejsze internetowy bukmacher musi być całkowicie bezpieczny. Chyba nikomu nie zależy na tym, aby jego prywatne dane dostały się w niepowołane ręce. Równie istotna jest wypłacalność, gdyż jest to podstawowy powód, dla którego ludzie korzystają z internetowej bukmacherki.  Nie można także nie docenić opinii użytkowników, gdyż to właśnie oni znając portal od podszewki będą mogli się na jego temat wypowiedzieć. 

Jeżeli żaden  znajomy nie dzieli naszego zainteresowania warto poczytać liczne fora internetowe poświęcone tejże tematyce – całkowita anonimowość gwarantuje rzeczowe i szczere wypowiedzi. Gdy już wykorzystamy te kryteria i  tak zawęzimy grupę potencjalnych bukmacherów, że będziemy się wahać pomiędzy dwoma czy trzema bukmacherami  przejrzyjmy ich oferty i wybierzmy tego, który najbardziej odpowiada naszym preferencjom. Pomóc może nasz ranking firm bukmacherskich umieszczony na naszej stronie.

Pamiętajmy, że nie zawsze ten, który daje największy bonus startowy lub obiecuje przysłowiowe „gruszki na wierzbie” jest najlepszy – na tego rodzaju pułapki łapie się wielu internautów, dlatego uczmy się na ich błędach. Do niezaprzeczalnych liderów internetowego rynku bukmacherskiego należą  dziś Bwin, Betway oraz Sportingbet i to właśnie wybór spośród nich sprawia największą trudność.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK