fortuna

Chievo kontra Roma.

0

Już dziś piłkarze Romy mają okazję sięgnąć po komplet punktów po ostatnim remisie z Juventusem Turyn. Czy ich szanse na mistrzostwo są już ostatecznie przekreślone?

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

 

Wydaje się, że spadek formy Rzymian spowodował to iż mistrzostwo bardzo się oddaliło i teraz trzeba pilnować lokaty wicelidera ponieważ Napoli nie ma zamiaru odpuszczać i z pewnością Rzymianie już czują oddech na plecach drużyny z Neapolu.

Ostatnie dwa mecze Romy to dwa remisy po 1:1, pierwszy z Weroną, drugi z Juventusem Turyn. W ostatnich dwunastu spotkaniach Rzymianie zanotowali aż dziewięć remisów przy trzech zwycięstwach. Teraz naprzeciwko Romy stanie drużyna Chievo, która ma pięć punktów przewagi nad strefą spadkową. W ostatnich czterech meczach, gospodarze ugrali siedem punktów co mocno przełożyło się na aktualną pozycję w tabeli.

 

Drużyna Chievo na własnym boisku jak dotąd zdobyła jedenaście punktów. Rzymianie na wyjazdach bardzo dobrze radzą sobie ze słabszymi drużynami. Na sześć meczów na wyjeździe, Roma odnotowała pięć zwycięstw oraz jeden remis. Goście dzisiejszego spotkania na dwadzieścia dwa spotkania z drużyną Chievo, w dwudziestu byli niepokonani. Dla drużyny Garcii zwycięstwo w dzisiejszym meczu powinno być formalnością.

 
 
 
 
 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

W drużynie gości kontuzjowani są: Federico Balzaretti, Leandro Castan, Kevin Strootman, Victor Ibarbo oraz Maicon. Prawdopodobnie nie zagrają także Doumbia oraz Holebas, a za kartki pauzuje Torosidis i Mapou Yanga-Mbiwa. W drużynie gospodarzy nie zagra jedynie Nicolas Frey, który ma kontuzję.

 

 

 

William Hill na Chievo oferuje kurs 5.00, na remis 3.20, na to iż w spotkaniu zwycięży AS Roma – 1.85.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.