Zieloni w końcu zwyciężą?

0

 

W ostatnich meczach dla Saint-Etienne nastąpił zły okres. Już dziś podopieczni Christophe’a Galtiera mają szansę odwrócić złą passę. W ramach 28. kolejki, dla szóstej drużyny Ligue 1 pojawia się okazja do zgarnięcia trzech punktów w meczu z walczącym o utrzymanie Lorient. 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

Od początku roku zespół Saint-Etienne rozegrał trzynaście spotkań, w których czterokrotnie remisował i czterokrotnie przegrywał. Oliwy do ognia dolał ostatni mecz z Toulouse, z drużyną, która walczy o utrzymanie dzisiejsi gospodarze zremisowali 1:1.

Drużyna Lorient znajduje się na krawędzi. Nad strefą spadkową goście mają zaledwie dwa punkty przewagi. W przedostatnim ligowym meczu jednak nadzieję odżyły po pokonaniu wyżej notowanej Bastii 2:0.

 

Dla Saint-Etienne zdecydowanie nie jest dobrą wiadomością iż tuż za ich plecami plasuje się Montpellier i Bordeaux. Obie drużyny mają zamiar powalczyć o pozycję Zielonych. Dziś przed nimi doskonała okazja aby w końcu uzyskać zwycięstwo.

 

Zdecydowanie w uzyskanie trzech punktów nie pomaga Saint-Etienne ich sytuacja kadrowa. Kontuzjowani bowiem są: Renaud Cohade, Florentin Pogba, Paul Baysse, Allan Saint-Maximin, Ismael Diomande oraz Jonathan Brison. Ponadto nie zagra Moustapha Bayal Sall oraz Franck Tabanou. W zespole gości również jest niemały szpital. Na urazy narzekają: Lamine Kone, Mathias Autret oraz Mathieu Coutadeur. Na boisku nie zobaczymy także z innych powodów Yanna Jouffre, Lamine Gassama, Romaina Philippoteaux’a oraz Valentina Lavigne.

 
 
 
 
 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Gracze Saint-Etienne muszą wrócić na zwycięskie tory, jeśli chcą się liczyć w walce o europejskie puchary. Dziś jest do tego znakomita okazja.

 

 

 

William Hill na Saint-Etienne oferuje kurs 1.75, na remis 3.60, na to iż w spotkaniu zwycięży Lorient – 4.80.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.