fortuna

Betsson Parkiet

0

Rywalizowanie o klienta nieobce jest nawet na rynku serwisów hazardowych oferujących rozrywkę na najwyższym poziomie. Rywalizacja ta może się odbywać na różnych poziomach i za pomocą różnych instrumentów. Jednymi z najczęściej stosowanych są: reklama, kuszenie wysokimi wygranymi, bonusy, promocje, gratisy lub też szeroka oferta usług.

Z tej ostatniej możliwości skorzystała firma Betsson, która zdecydowała się na wprowadzenie do swojej oferty czegoś, czego do tej pory nie oferował żadem inny serwis prowadzący podobną działalność. Oczywiście mowa o Betsson Parkiet czyli możliwości wygrywaniu pieniędzy poprzez obstawianie akcji giełdowych. Aby wziąć udział w tej zabawie, a w dodatku zarobić trochę pieniędzy wystarczy się zarejestrować w serwisie i wejść w zakładkę Betsson Parkiet. Teraz mamy nieograniczone możliwości wyboru instrumentów finansowych i indeksów, na które możemy stawiać swoje pieniądze.

Zasady są bardzo proste – po wybraniu konkretnej akcji lub indeksu i obstawieniu zakładu pozostaje nam czekać i sprawdzić czy nasze przewidywania sprawdzą się po tak zwanym terminie zapadalności. Jeśli tak możemy się cieszyć, gdyż wygraliśmy, jeśli nie możemy spróbować jeszcze raz. Istnieje możliwość sprzedaży zakupionych akcji wcześniej, to znaczy przed terminem zapadalności, jednak wtedy musimy liczyć się z koniecznością uiszczenia opłaty za sprzedaż. Wysokość wygranej uzależniona jest od kursu oraz wielkości obstawionej kwoty. Wszystkie instrukcje, jak i zasady gry znajdują się na stronie internetowej firmy Betsson w zakładce FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania. Lektura tego załącznika z pewnością rozwieje wszelkie nasze wątpliwości.

Najlepsza jednak metodą zapoznania się z Betsson Parkiet będzie udział w zabawia zwłaszcza, że można obstawiać tak zwaną minimalną stawką, która wynosi zaledwie 1 euro. Jest to ogromna zaleta, ale nie jedyna. Betsson przygotował także promocję dla nowych użytkowników, którzy zdecydują się zagrać w Betsson Parkiet, polegającą na podwojeniu pierwszej wpłaty nawet o równowartość 25 euro. Co więcej za każdego zaproszonego do gry znajomego możemy otrzymać 5 euro. Warto jednak dokładnie przeczytać regulamin powyższych promocji, aby nie być narażonym na późniejsze rozczarowania.

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK