fortuna

Bonus powitalny 100 % Betway

0

W ostatnim czasie w serwisie Betway pojawiło się bardzo wiele ciekawych promocji i bonusów. Jednym z najciekawszych i najbardziej korzystnych jest bez wątpienia bonus powitalny na zakłady sportowe. Jak sama nazwa wskazuje jest to bonus przeznaczony dla nowych graczy, a więc tych którzy dopiero co zaczynają przygodę z operatorem.

Bonus funkcjonuje pod nazwą 100% Bonus Powitalny. Aby moc z niego skorzystać trzeba najpierw zarejestrować się w serwisie Betway. Po założeniu konta gracza zostaniemy poproszeni o dokonanie pierwszego depozytu. Gdy już na naszym koncie gracza zaksięgowane zostaną pieniądze będziemy mogli przystąpić do gry. Po obstawieniu pierwszego zakładu otrzymamy darmowy zakład o równowartości postawionej stawki. Należy jednak pamiętać, iż bonus nie może przekroczyć 200 złotych. Jeśli zatem obstawimy 200 złotych to drugie tyle dostaniemy w postaci darmowego zakładu. Nasz darmowy zakład będziemy mogli wykorzystać zaraz po rozliczeniu naszego pierwszego zakładu. Znajdziemy go w zakładce „Moje Bonusy”. Dopiero po spełnieniu wszystkich tych wymagań będziemy mogli obstawić pieniądze pochodzące z bonusu.

Przed przystąpieniem do promocji warto dokładnie przeczytać regulamin promocji, gdyż znajduje się w nim bardzo wiele przydatnych informacji z naszego punktu widzenia. Szczególnie interesujące powinny dla nas być terminy, w jakich będziemy uprawnieni do skorzystania z bonusu. Zgodnie z regulaminowymi zapisami pierwszy zakład, który prowadzi do uruchomienia bonusu powinien być zawarty nie później niż 30 dni od momentu utworzenia własnego konta w serwisie Betway. Tyle samo czasu mamy tez na jego wykorzystanie. Jeśli nie dotrzymamy tych terminów nie będziemy mogli skorzystać z promocji lub co gorsza przepadnie nam wygrany darmowy zakład z bonusu. Warto też wspomnieć, iż darmowy zakład nie może być podzielony na kilka mniejszych. Co więcej wykorzystać go można tylko i wyłącznie do obstawiania zakładów sportowych. Nie ma możliwości wykorzystania go grając w pokera, w kasynie lub w grach. Oczywiście nie są to wszystkie ważne informacje, o których powinniśmy wiedzieć decydując się na skorzystanie z promocji. Na stronie internetowej www.betway.com znajdziemy znacznie więcej zapisów, z którymi powinniśmy się zapoznać. Z pewnością pomoże to nam uchronić się przed późniejszymi rozczarowaniami.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK