Jak wejść na zablokowaną stronę internetową?

0

Podczas wypraw w niektóre miejsca na świecie, może wykazać się, że Twoja najbardziej ulubiona strona internetowa bądź portal społecznościowy jest zbanowany, z powodu regulacji i prawa bieżącego w danym kraju. Co uczynić w takiej sytuacji, aby osiągnąć dostęp do treści niedostępnych w danym kraju?

Odpowiednim wzorcem z pewnością będą tutaj Chiny, gdzie wyjeżdżając trzeba się liczyć i oczekiwać z tym, iż nie będzie się dysponowało i miało dostępu do takich witryn jak Facebook, Twitter czy YouTube. Jednak problem ów występuje też w różnych terenach i dotyczy portali o różnej treści. Chcesz dowiedzieć się jak ominąć blokadę strony internetowej? W poniższym tekście objaśnimy Tobie w jaki sposób wolno ominąć takie bany. Tzw. Aplikacja VPN dopuści na to, żeby odblokować dostęp.

Co więcej – dzięki wykorzystaniu VPN po prostu jesteś bezpieczniejszy w sieci. Dzięki zastosowaniu sieci VPN Twój ruch w sieci będzie zaszyfrowany.

 

Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci

 

Co to jest VPN?

VPN (Virtual Private Network) jest więc szyfrowane połączenie ze zdalnym i odległym serwerem, dzięki jakiemu bez problemu zyskujesz dostęp do Internetu i wszelkich serwisów i portali internetowych, mimo znajdywania się w obszarze pod konkretnymi restrykcjami. VPN odblokuje jakiekolwiek działania jakie osiągasz w sieci, nie tylko więc co wyświetlasz w przeglądarce, ale też każde aplikacje np. Skype. Dzięki temuż użyciu, strony internetowe i aplikacje na danym przykładzie, nie będą zablokowane chińskim firewallem.

 

Co robi i jak działa VPN?

Aplikacja VPN zmienia IP komputera na kolejne, przypisane do wybranego kraju, w jakim interesująca nas strona internetowa nie jest zablokowana. Kraj z którym zamierzamy się połączyć wybiera się w aplikacji z listy dostępnych i zatwierdza przyciskiem „połącz”. Aplikacja po krótkiej chwili połączy się z wybranym terenem a Twój komputer uzyska potrzebne IP, jakie da Ci bez problemu korzystać ze strony internetowej blokowanej na obszarze, na którym obecnie się znajdujesz.

 

Jak korzystać z VPNa?

Na początek należy wyszukać aplikację VPNa, jaka umożliwi Ci dostać pożądane IP z innego regionu. Polecamy do tego aplikację SpyOFF, jaka jest praktycznie najskuteczniejszą na rynku pod względem jakości i ceny. Następnie należy wykupić wybrany z dostępnych pakiet – Starter lub Premium i dokonywać płatności comiesięcznych lub z góry na cały rok.

Uzyskaj VPN SpyOFF w trzech krokach:

1. Załóż konto klikając tutaj,

2. Wybierz pakiet, który Cię interesuje,

3. Pobierz aplikację, wybierz kraj z którym chcesz się połączyć i korzystaj z Internetu w bezpieczny sposób.

Pobierz aplikację VPN i bądź bezpieczniejszy

 

Pobierz aplikację VPN i odblokuj strony www

 

Gdzie kupić aplikację do VPN?

Aplikacji tego rodzaju istnieje wiele, natomiast jak już nadmieniliśmy polecamy aplikację SpyOFF, która wyróżnia się znakomitą klasą. Poniżej przedstawiamy cennik aplikacji dla pakietu Starter i Premium.

 

Pakiet Starter (Płatność co miesiąc)

9,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com

 

Pakiet Premium *PROMOCJA* (Płatność z góry na rok)

6,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com

 

 

Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci

 

Darmowy VPN

Preferujesz przetestować SpyOFF? Nic ciężkiego! Wystarczy, iż otworzysz konto klikając tutaj. Będziesz mógł korzystać z aplikacji SpyOFF zupełnie za darmo przez 15 dni. Po tym okresie zdecydujesz czy chcesz z niej korzystać dalej, czy rezygnujesz!

Darmowy 15-dniowy Trial (aplikacja na okres testowy)

Odbierz za darmo > https://www.spyoff.com

 

Bukmacherzy internetowi

Graj już teraz u legalnych bukmacherów. Sprawdź ranking firm bukmacherskich dostępnych dla polskich graczy i ziałających na Polskim rynku online.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK