fortuna

Insidery i fixy, czyli bukmacherskie przecieki

0

Insidery i fixy to strefa zamknięta, która jak to zwykle bywa pociąga najbardziej. Zainteresowani są nią zarówno gracze początkujący, jak i Ci najbardziej zaawansowani.

W końcu każdy liczy na super typ, pewny w 100%, o którym nie będą wiedzieli inni obstawiający. Na początku warto jednak zapoznać się z definicjami pojęć, o których mowa:

fix – typ na meczu ustawiony, do którego dostęp ma niewielka ilość poinformowanych typerów

insider – typ na mecz pozyskany dzięki poufnym informacjom tj. zamierzenie wystawienia rezerwowego składu lub słabszej postawy danego zawodnika

W internecie aż roi się od for oferujących dostęp do zamkniętych, najczęściej płatnych stref z fixami i insiderami. Niestety, zdecydowana większość z nich to typowi oszuści. W innym wypadku łatwo wyobrazić sobie, że zakłady sportowe nie miałyby sensu, a firmy bukmacherskie szybko poszłyby z torbami. Korzystanie z fixów i insiderów wymaga więc dużej ostrożności. Przedstawiamy kilka porad, które mogą się przydać w przypadku szukania dostępu do tajnych informacji i typów:


1. Sprawdzenie źródła, z którego chcemy pozyskać ustawione typy (niezależnie od tego czy odpłatnie). Odbywać się ono powinno w kilku etapach:

– warto poprosić o skany wygranych wcześniej kuponów i dokładnie je obejrzeć. Szczególną uwagę należy zwrócić na możliwość podrobienia wygranych kwot np. poprzez dopisanie zer do zwycięskiej kwoty. Najlepiej, jeśli dowodem wygranej będą wiarygodne zdjęcia kuponu lub zaświadczenia o wygranej, zamiast skanu komputerowego. Zwrócić uwagę warto także na nazwę i numer konta gracza. Jeśli kupon został zagrany z konta ‚gość’ to wygrana ta jest oczywiście fikcyjna. Podobnie sprawa wyglądać może w przypadku zamazanego numeru gracza, który nie jest przecież żadnym identyfikatorem danych osobowych gracza.

– upewnienie się, że wybrany przez nas dostarczyciel finów nie figuruje na czarnej liście w portalu skierowanym przeciw bukmacherskim oszustom. W bardzo prosty sposób dokonamy tego przeglądając jedną z działających stron internetowych przeciw oszustom w sieci.

2. Kupowanie finów jedynie w firmach, które trzymają swoje ceny. Oferty tj. obniżenie ceny fixa o połowę tuż przed obstawianym spotkaniem mogą okazać się zwykłą próbą wyłudzenia pieniędzy. Osoba znająca prawdziwy przeciek zawsze będzie go ceniła i nie będzie zależało jej na sprzedaży go jak największej liczbie graczy.

3. Zakłady sportowe, także w przypadku finów i insiderów wymagają analizy lub komentarza. Dołączenie takowych jest standardem w świecie fixów. Pod żadnym pozorem nie powinno się kupować finów i insiderów bez zdania wytłumaczenia, skąd pomysł na taki właśnie typ. W innym przypadku możemy otrzymać typ wymyślony przez oszusta.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK