Czym są zakłady bukmacherskie?

0

Obstawianie w mniejszym lub większym stopniu towarzyszy każdemu człowiekowi od pokoleń. Każdy jako dziecko zakładał się o gumę do żucia bądź o oranżadę w butelce. Zakłady bukmacherskie działają na podobnej zasadzie- z tą różnicą, że stawką są prawdziwe pieniądze.

Mówi się, że zakłady bukmacherskie oraz całe szeroko rozumiane pojęcie typowania meczy powstało wraz z zapoczątkowaniem dziedziny sportu. Ludność spotykała się przed meczami, by postawić swoje pieniądze na ulubioną drużynę. Do wygrania było naprawdę wiele, ale i równie dużo można było stracić. Jednak obstawianie nie straciło na popularności, wręcz przeciwnie z biegiem czasu coraz więcej i więcej osób próbuje swoich sił na tym polu. Liderem rynku bukmacherów w Polsce jest STS Kod promocyjny pozwalający odebrać najlepszy bonus powitalny dostępny online. Większa dostępność- między innymi dzięki możliwości stawiania kuponów online- sprawia, że oczy dużej części populacji zwrócone są na oferty bukmacherów. Czym jednak jest zakład bukmacherski?

Najlepiej wytłumaczyć to na przykładzie- drużyna A rozgrywa mecz z drużyną B. Pan Kowalski postawił sto złotych na wygraną drużyny A. Kurs na to wydarzenie wynosił 2.0 (za każdą postawioną złotówkę miał szansę wygrać dwa złote), co oznacza, że w przypadku wygranej zainkasuje do kieszeni dwieście złotych. Jednak pan Kowalski wie, że jeżeli przegra, postawione sto złotych nie wróci do jego portfela.Jest to najprostszy przykład na zakład bukmacherski- poza tym w grę wchodzi wiele kombinacji: kilka wydarzeń na kuponie, specjalne bonusy (przykładowo za postawienie kupony w odpowiednich godzinach), czy możliwość postawienia nie na wygraną w meczu, a- przykładowo- na ilość zdobytych bramek czy rzutów rożnych.
Rynek bukmacherski w Polsce jest na tyle rozwinięty, aby każdy znalazł dla siebie coś odpowiedniego. Możemy wybierać spośród różnych propozycji u różnych bukmacherów.

Do wyboru, do koloru

Obecnie swoją ofertę prezentuje nam niezliczona ilość firm odpowiadających za typowanie meczy. Poniżej można znaleźć pionierów polskiego rynku, których oferty są najciekawsze. Co ważne, każdy z nich jest bukmacherem legalnym, co oznacza, że nie musimy się obawiać żadnego „przekrętu”:

Fortuna jest obecnie jednym z największych polskich przedstawicieli w branży. Posiada ponad sto punktów naziemnych oraz rozwiniętą stronę internetową, na której możemy zawierać zakłady nie wychodząc nawet z domu. Co więcej- możemy pobrać ich aplikację mobilną, która umożliwia nam dostęp do zawierania zakładów z każdego miejsca na ziemi. W ich ofercie znajdziemy atrakcyjne kursy oraz promocje, które z pewnością zachęcą każdego gracza do przejrzenia ich propozycji.

STS to podobnie jak Fortuna gigant na polskim rynku. Ogromna ilość stacjonarnych punktów oraz aplikacja i strona w internecie dają nam ogrom możliwości. Ten legalny bukmacher gwarantuje bezpieczeństwo przy wypłacaniu wygranych oraz wydarzenia, których nie ma w swojej ofercie konkurencja.
LV BET jest stosunkowo mniej popularny niż jego dwaj poprzednicy, natomiast szeroką ofertą zakładów stoi z nimi na równi. Głównymi atutami są wysokie limity na zakłady oraz promocje na najbardziej popularne wydarzenia. Warto zainteresować się tym bukmacherem, ponieważ ich promocyjne kursy bywają naprawdę korzystne. Kupony można stawiać na stronie internetowej oraz w rozsianych po całej Polsce punktach stacjonarnych.

Każdy bukmacher oferuje dodatkowe bonusy dla swoich nowo zarejestrowanych użytkowników- dodatkowe pieniądze za wygraną czy zwrot postawionej wartości przegranego kuponu. Dla początkujących każda oferta jest naprawdę interesująca, dlatego warto rozejrzeć się za najbardziej pasującą do naszych oczekiwań. Należy pamiętać o tym, żeby na początku przygody z zakładami podejść do nich z głową- przeanalizować mecze, które chcemy postawić i nie zakładać dużych sum.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK