Co oferuje bukmacher Fortuna?

0

Fortuna jest bukmacherem, który cieszy się w naszym kraju olbrzymim zainteresowaniem. Firma działa od lat w Polsce i jest jedną z największych tego typu firm. Początkowo bukmacher działał wyłącznie za pośrednictwem punktów stacjonarnych. Obecnie bez problemu można obstawiać zakłady również za pomocą strony internetowej oraz aplikacji mobilnej. Jest to całkowicie legalnie działający bukmacher, spełniający wszystkie wymogi prawne. Warto również podkreślić, że ten bukmacher jest sponsorem wielu polskich sportowców.

Co oferuje bukmacher Fortuna

Fortuna to firma oferująca obstawianie zakładów z wielu dyscyplin sportowych. Na platformach bukmacherów można obstawiać zakłady przedmeczowe, zakłady live, e-sport, zakłady na politykę i rozrywkę oraz sporty wirtualne. Tak bogata oferta zakładów, daje możliwość dobrej zabawy i zysku wielu graczom o różnych zainteresowaniach. To jeden z czynników, który wyróżnia Fortunę na tle innych firm bukmacherskich w naszym kraju. W zakładach organizowanych przez Fortunę, można obstawiać ponad 30 dyscyplin sportowych. Fani piłki nożnej mogą obstawiać najważniejsze mecze z rozgrywek europejskich. Fortuna jest również bardzo dobrym serwisem dla fanów hokeja, albowiem w Czechach ten sport jest bardzo popularny, co owocuje bogatą ofertą zakładów u tego bukmachera. Oczywiście fani innych sportów również znajdą na fortuna bonus oraz masę zakładów.

Platforma Fortuna TV

Dużym plusem, który zauważają aktywni gracze, jest to, że fortuna posiada specjalną platformę do transmisji na żywo. Dzięki nabytym licencjom Fortuna transmituje na żywo wiele ważnych wydarzeń sportowych. Możemy za pośrednictwem tego bukmachera śledzić  mecze piłkarskie, hokeja, ale również gale z UFC. Dostęp do transmisji otrzymują za darmo wszyscy użytkownicy, którzy zarejestrowali konto i obstawili za niewielką kwotę w ostatnim czasie jeden zakład. To idealna okazja, aby obstawiać jednocześnie zakłady i oglądać transmisje na żywo.

fortuna bonus

Bonusy dla graczy

Fortuna tak jak większość innych bukmacherów w Polsce oferuje swoim nowym graczom bogate bonusy na start. Aktualnie fortuna bonus na start składa się z wielu korzyści, które mogą ułatwić wstęp nowym i niedoświadczonym graczom. Zakładając konto na stronie firmy oferującej zakłady, nowi gracze mogą użyć specjalnego kodu, który zapewni im wyjątkowe bonusy. Kod Bonusowy można z łatwością odnaleźć w internecie. Często partnerzy i osoby będące partnerami Fortuny  wstawiają kody powitalne na swoje profile w internecie.

Nowi gracze mogą liczyć już na starcie na bonus freebet wynoszący 20 złotych. Pozwala to na zdobycie całkowicie za darmo środków na pierwsze zakłady. Oprócz tego u bukmachera znajdziemy zakład bez ryzyka do kwoty 600 złotych. Fortuna oferuje także bonus 100% od 2 wpłaty do kwoty 2100 złotych. Oznacza to, ze w sumie rejestrując się u tego bukmachera, możemy liczyć na aż 2720 złotych bonusu. To daję ogromne możliwości zarówno osobą niedoświadczonym, jak i  stałym graczom. Fortuna co jakiś czas udostępnia swoim użytkownikom nowe bonusy, które mają ich zachęcić do dalszej gry.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK