Bukmacherzy online i zakłady sportowe – garść podstawowych informacji

0

Nawet jeśli się nie interesowałeś wcześniej zagadnieniami związanymi z zakładami sportowymi, to z pewnością obiły Ci się o uszy terminy takie jak „bukmacher”, „obstawianie” i inne związane z tą dziedziną rozrywki typowo hazardowej. 

Jeśli Twoje zainteresowania obracają się wokół piłki nożnej, to z pewnością także miałeś do czynienia z bukmacherami i zakładami sportowymi, choćby z racji pojawiających się na stronach internetowych reklam.

W każdym razie bez wątpienia doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że na rynku istnieje mnóstwo firm bukmacherskich oferujących zakłady sportowe zarówno w formie tradycyjnej, jak i internetowej. Jak zatem wybrać najlepszą z nich? Tutaj wszystko zależy od kilku kluczowych elementów, z których nie wszystkie jednak muszą być istotne dla Ciebie. Postaramy się zatem zaprezentować Ci kilka najważniejszych aspektów pozwalających na optymalny wybór najlepszego dla Ciebie bukmachera. Zapraszamy do lektury!

Legalne prowadzenie działalności bukmacherskiej na terenie Polski

Ten aspekt jest jednym z najważniejszych – przynajmniej do momentu, w którym mieszkasz w Polsce i jesteś obywatelem tego kraju. A zapewne jesteś. Musisz mieć więc zawsze na uwadze to, że obowiązuje u nas niezwykle restrykcyjna ustawa hazardowa wprowadzona w 2017 roku. Zgodnie z jej zapisami, jedynie firmy, które uzyskały odpowiednią licencję wystawioną przez Ministerstwo Finansów mogą legalnie prowadzić działalność bukmacherską (czy też ogólnie hazardową) na terenie naszego kraju.

Nie daj się więc zwodzić za nos reklamom obiecującym Ci ogromne bonusy i przysłowiowe cuda na kiju – zawsze sprawdź najpierw, czy ten konkretny bukmacher może w ogóle pełnić usługi dla graczy z Polski. Bez tego ani rusz – nawet jeśli uda Ci się przejść przez proces weryfikacji i zacząć zabawę w zakłady sportowe w serwisie internetowym niedysponującym odpowiednią licencją, to pamiętaj o tym, że ewentualne konsekwencje poniesiesz przede wszystkim TY!

Interesująca Cię Oferta Zakładów Sportowych

Zanim zdecydujesz się na korzystanie z oferty danego bukmachera, upewnij się, że jego oferta spełnia w 100% Twoje oczekiwania. Jest to o tyle istotne, że w wielu przypadkach firmy bukmacherskie skupiają się na jednej, czy też dwóch dyscyplinach, a pozostałe traktują nieco po macoszemu.

Sprawdź: Fortuna – KOD PROMOCYJNY dla nowych graczy

Jeśli jesteś kibicem piłki nożnej, to w zasadzie ta uwaga Cię nie dotyczy, bo przeważająca większość bukmacherów internetowych oferuje znakomity pakiet różnych zakładów sportowych na rozgrywki piłkarskie. Problem pojawia się na przykład, jeśli preferujesz siatkówkę, a wybrany przez Ciebie bukmacher skupia się głównie na futbolu angielskim oraz wyścigach konnych.

Wygodne metody wpłat i wypłat pieniędzy oraz obsługiwane waluty

Jest to bardzo istotna kwestia, na którą wielu niedoświadczonych miłośników zakładów sportowych nie zwraca w ogóle uwagi. Otóż zawsze korzystaj z usług takiego bukmachera, który zapewnia Ci takie metody wpłat i wypłat środków, z których będziesz mógł wygodnie korzystać. Co Ci bowiem przyjdzie z nawet najlepszej oferty zakładów, jak będziesz musiał wpłacać pieniądze za pośrednictwem na przykład Netellera i to jedynie w funtach brytyjskich – czyli tracisz w tym momencie dwukrotnie. Najpierw na przewalutowaniu złotówek na funty, a następnie na prowizji pobieranej przez Netellera.

Oczywiście najlepsza opcja to możliwość bezpośredniego dokonywania wpłat i wypłat środków poprzez standardowy przelew z polskiego rachunku bankowego, ewentualnie za pośrednictwem takich metod, jak PayU, Przelewy24, DotPay, czy też innych popularnych na naszym rynku.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK