KSW 50: Gdzie i kiedy? kto na karcie walk?

0

Przed nami kolejna gala ksw, która odbędzie się 14. września w Londynie w SSE Arena Wembley. Fani mma z pewnością będą bardzo zadowoleni z listy walk, które zostały zaplanowane na następną galę ksw, ponieważ po raz kolejny będzie można oglądać najlepszych zawodników mma.

KSW 50 live w telewizji i internecie

Organizacja ksw przyzwyczaiła już, iż największe gale, które tworzy udostępnia tylko i wyłącznie w płatnej usłudze ksw ppv. Transmisja ksw 50 na żywo również dostępna będzie w usłudze ppv – transmisja kolejnej gali przez internet kosztować będzie 40 pln.

Galę ksw 50 można będzie też obejrzeć w telewizji kablowej i satelitarnej, wykupując usługę transmisji u swojego operatora np. telewizja kablowa, telewizja satelitarna. Cena jest zdeterminowana od usługowdawcy, natomiast jest ona przeważnie przybliżona do ceny, za którą wolno zyskać dostęp do transmisji internetowej.

Jak już nadmieniliśmy, transmisja internetowa gali organizacji ksw widoczna będzie po kupieniu aplikacji ksw tv ppv udstępnionej na witrynie internetowej aplikacji ksw tv tv na żywo. By wykupić, nie trzeba zawierać transakcji z żadną tv czy platformą online. Wystarczy przejść na portal konfrontacji sztuk walki tv, wybrać formę płatności i wykonać kupna.

KSW 50 – jak kupić KSW PPV?

Proces uzyskania dostępu do transmisji online ksw ppv jest szczególnie prosty. Na początek trzeba wejść na serwis internetowy internetową usługi ksw tv i zarejestrować konto klienta – aktywując je przez adres poczty e-mail lub wpisując się kontem z Facebooka. Otworzenie i rejestracja konta jest absolutnie darmowa.

Po założeniu konta trzeba przejść do systemu płatności i wyszukać idealną metodę – przelew natychmiastowy lub karta płatnicza. Po zapłaceniu można rozpocząć oglądanie – online a ponadto stosując przewijanie powracać do najpopularniejszych elementów hitowej gali. Ponadto po zakończeniu wydarzenia poprzez następne 72 godz można oglądać całkowitą transmisję.

Transmisja w internecie usługi ksw tv ppv dostosowana jest do najczęstszych przeglądarek www i udostępniona jest na monitorach laptopów czy też urządzeń przenośnych. Niestety na owy czas federacja nie udostępnia aplikacji, która prezentowałaby live stream online, dlatego też jedynym systemem jest oglądanie poprzez przeglądarkę.

KSW 50 – kto wystąpi i będzie walczyć na gali ksw 50?

Jak już nadmieniliśmy w 3 najsilniejszych rywalizacjach gali oglądać będziemy 2 w których stawką rywalizacji będą mistrzowskie pasy organizacji ksw. W jednym z nich Michał Materla stoczy rywalizację ze Scottem Askhamem, natomiast Roberto Soldić z Krystianem Kaszubowskim. Kolejną walką na którą mocno oczekują entuzjaści ksw będzie konfrontacja Karola Bedorfa z Damianem Grabowskim.

Ponadto na ksw 50 oprócz 3 wyliczonych pojedynków, uda się zobaczyć 6 innych pojedynków w których uda się zobaczyć wielu znanych zawodników mixed martial arts. Pełną kartę walk omawiamy poniżej.

Karta walk (stan na dzień 26.07)
Philip de Fries – Damian Grabowski
Tomasz Narkun – TBA
Roberto Soldić – TBA
Norman Parke – Marian Ziółkowski
Damian Janikowski – TBA
Antoni Chmielewski – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK