fortuna

Bonusy bez depozytu

0

Z pewnością każdy miłośnik wirtualnych kasyn i internetowego hazardu zwraca dużą uwagę na bonusy przygotowywane przez bukmacherów. Z ich znalezieniem obecnie nie ma najmniejszych problemów. Wystarczy tylko odwiedzić witrynę internetową jakiegokolwiek bukmachera, a się o tym przekonamy. W każdej zakładce w serwisie – gry, kasyno, zakłady sportowe czy poker – znajdziemy przynajmniej kilka promocji i bonusów. Na pierwszy rzut oka wydają się one bardzo korzystne. Kto nie chciałby dostać kilkuset złotych czy nawet euro gratis. Wszystko wydaje się być bardzo atrakcyjne, dopóki nie przeczytamy regulaminu promocji. Zwykle jest tak, że aby otrzymać kwotę bonusu trzeba spełnić wiele warunków.

Jednym z najdotkliwszych jest konieczność wniesienia depozytu. O jego wysokości możemy jednak zadecydować sami. Pamiętajmy jednak, że wysokość przyznanego nam bonusu zależeć będzie od naszej wpłaty. W większości regulaminów znajdziemy także zapis mówiący o tym, że wypłacenie środków pochodzących z bonusu możliwe jest, ale tylko w przypadku, gdy dokonamy określonego obrotu. Zwykle liczba ta określana jest w granicach kilkudziesięciu razy. Po zapoznaniu się ze wszystkimi warunkami zwykle przechodzi nam ochota na nowego bonusa czy promocję.

Nie należy jednak się załamywać i przekreślać wszystkich promocji. Znacznie rzadziej, aczkolwiek zawsze znajdziemy także propozycję nie wymagającą dokonania przez nas wpłaty. Wystarczy, że wypiszemy w okienko wyszukiwarki odpowiednie hasło np.: bukmacherzy bonusy bez depozytu, a już po kilku chwilach znajdziemy to czego szukaliśmy. Znalezione przez wyszukiwarkę rekordy odeślą nas do konkretnych serwisów lub przekierują na strony internetowe poświęcone tej właśnie tematyce.

Wpisując powyższe hasło: bukmacherzy bonusy bez depozytu przekonamy się, jak wiele stron podejmuje tą tematykę. Znajdziemy na nich najświeższe informacje dotyczących bonusów. Bonus bez depozytu z pewnością jest znacznie bardziej atrakcyjny dla gracza, aczkolwiek nie można już liczyć na uzyskanie tak wysokich kwot, jak w przypadku opisywanych wcześniej bonusów. Bonus bukmacherzy czy bukmacherzy bonus to także bardzo częsty nagłówek wielu postów na forach bukmacherskich.

Z pewnością ta metoda poszukiwania promocji będzie bardzo skuteczna. Doświadczenia innych graczy mogą okazać się bardzo pomocne. Zwykle po przystąpieniu do promocji opisują oni swoje przemyślenia na jej temat. Dzięki nim możemy wywnioskować, czy warto zarejestrować się na danym serwisie i skorzystać z bonusu, czy też lepiej poszukać czegoś innego.

Jeśli nie uda nam się znaleźć niczego interesującego na forach internetowych i wspomnianych witrynach internetowych powinniśmy napisać swojego posta na forum prosząc o odpowiedź lub rozpocząć poszukiwania na własną rękę. Wpisując w wyszukiwarkę hasło bonus bukmacherzy lub ogólnie bonusy i przeglądać strony, które znajdzie dla nas komputer. W ten sposób z pewnością znajdziemy jakąś interesującą promocję.

Jeśli posiadamy już konto gracza w jakimś serwisie powinniśmy dokładnie przejrzeć wszystkie zakładki w serwisie związane z promocjami i bonusami. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że znajdziemy tam przynajmniej jeden taki bonus. Jeśli nie mamy ochoty na poszukiwania możemy zawsze zgłosić się do działu obsługi klienta danego bukmachera i po prostu zapytać czy tego typu bonusy w ogóle występują. Rozwiązanie to pozwoli nam zaoszczędzić sporo czasu, a dodatkowo upewnić się w 100 procentach jak wygląda sytuacja.

Dane kontaktowe bez problemu znajdziemy na stronie internetowej konkretnego bukmachera w zakładce kontakt lub dział obsługi klienta. Znajdziemy tam, albo formularz kontaktowy, albo numer telefonu pod jaki należy zadzwonić, aby porozmawiać z konsultantem. Dobrym pomysłem jest także zapisanie się na newsletter, który będzie nas informował o wszystkich promocjach i nowościach. Decydując się na jedną z zaprezentowanych tutaj metod możemy liczyć na osiągnięcie spodziewanych efektów.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK