ZAKSA wraca do gry?

0

W 25 kolejce najciekawiej zapowiada się starcie w Bydgoszczy. Już jutro miejscowy Transfer podejmie ZAKSĘ Kędzierzyn Koźle. Czy goście potwierdzą, że spadek formy mają za sobą i wygrają w piątek w hali silnego rywala?

Po 24 kolejkach wyżej w tabeli stoi Transfer, który z dorobkiem 46 oczek zajmuje 6 miejsce w tabeli. Tylko piętro niżej w hierarchii znajduje się drużyna ZAKSY, która ma na swoim koncie 40 punktów. Odrobią straty w 25 serii spotkań? Zobaczymy, papierowym faworytem spotkania wydaje się bowiem drużyna gospodarzy.

Bydgoszczanie mają za sobą trudne chwile. Wymagający terminarz ligowy pokazał faktyczny potencjał tego zespołu. Transfer znajdował się już na 4 miejscu w tabeli i pukał do ligowego podium, po czym przyszła 22 kolejka i seria trudnych meczy. Bydgoszczanie nie poradzili sobie w rywalizacji ze Skrą, Resovią i Jastrzębskim Węglem, wygrywając w sumie tylko jeden set. Odpadli też z rozgrywek Pucharu Polski. Na tą chwilę nie do końca wiadomo, na co stać ten zespół.

Zupełnie w innych humorach jest drużyna z Kędzierzyna. ZAKSA spadała po równie pochyłej, ale ostatnio zyskała wiatr w żagle. Wygrała 3 z 4 ostatnich starć ligowych, pokonując średniaków Plus Ligi z Kielc, Radomia i Warszawy. Faktycznie wrócili do gry o coś więcej niż fazę Play Off?

Dowiemy się już jutro. W piątek zmierzą się na parkiecie o 18 z drużyną Transferu Bydgoszcz. Liczę na bardzo ciekawe starcie na Kujawach!

Kurs na Transfer wynosi 1.60, zaś za wygraną ZAKSY bet365 płaci 2.20.

 

                 Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus
 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.