Valuebet w Lidze Światowej (Typy na niedziele)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera WilliamHill. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz bonus 25 euro za darmo!. W razie pytań zapraszamy!

 

 

18:50 – Liga Światowa : Turcja – Czarnogóra

Spotkanie dwóch drużyn o niemal identycznym poziomie i potencjale. Oba zespoły jedyne co różni to pozycja w tabeli, w pierwszym meczu obu drużyn górą byli Czarnogórcy i dlatego to oni dziś piastują pozycję lidera. W tym meczu teoretycznie wydarzyć może się wszystko. My jednak obstawiamy tutaj wygraną Czarnogóry, która na pewno nie będzie chciała oddać pozycji lidera. Siatkówka w Czarnogórze to przede wszystkim pozostałości po Serbii. Goście dzisiejszego spotkania opierają się głównie na sile jak i fizyczności. Jak widać przekłada się to na wyniki, gdyż Czarnogóra straciła w tej edycji tylko dwa sety, gdzie Turcja straciła ich aż sześć.

 


 

22:30  – Liga Światowa : Egipt – Hiszpania

VALUE BET! Obie drużyny mają podobny potencjał i ciężko przewidzieć, kto zwycięży w tym spotkaniu. Jedno wiemy, na pewno aż tak zdecydowanym faworytem jak stawiają bukmacherzy nie jest Egipt. Co więcej drużyna trenera Fahima jest obecnie wiceliderem i już raz w tym sezonie poległa z Hiszpanami. Europejczycy natomiast w obecnej Lidze Światowej, ani raz nie przegrali i prócz dwóch setów straconych z Egiptem, stracili jeszcze tylko dwa. Oczywiście typ ten jest oparty na ryzyku lecz myślę, że na pewno nie będzie to jednostronny pojedynek i Hiszpanie mają dość duże szansę na zwycięstwo.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.