Sevilla kontra Espanyol.

0

W jednym z dzisiejszych meczów Primera Division staną naprzeciwko siebie drużyny Sevilli oraz Espanyolu.

 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

 

Ostatni tydzień dla drużyny Grzegorza Krychowiaka nie był zbyt dobry, drużyna z Sevilli w ostatnim tygodniu doznała aż dwóch porażek. A dziś przyjdzie im się zmierzyć z będącą na fali wznoszącej drużyną Espanyolu, co z pewnością nie ułatwi podniesienia się z kolan.

Co ciekawe, obie drużyny w przeciągu dwóch tygodniu zmierzą się po raz trzeci. Przedtem rywalizowały ze sobą w Pucharze Króla. W pierwszym meczu Copa del Rey Sevilla uległa na stadionie Espanyolu aż 3:1, w rewanżu wygrała 1:0, ale to nie wystarczyło aby awansować dalej. Poza Pucharem Króla, zespół Grzegorza Krychowiaka poległ także w meczu ligowym z Valencią.

W zgoła innych nastrojach są gracze Espanyolu. Drużyna ta, poza wyeliminowaniem Sevilli z Pucharu Króla w dwumeczu, odniosła dwa zwycięstwa w Primera Division, pokonując kolejno Almerię oraz Celtę Vigo.

W dzisiejszym spotkaniu faworytem wydaje się być Sevilla z powodu przewagi własnego boiska, ale ten mecz nie będzie dla nich spacerkiem.

 
 
 
 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Oba zespoły przystąpia do dzisiejszego meczu bez większych zmartwień w kadrze. W składzie gospodarzy może jednak zabraknąć Tremoulinasa oraz Reyesa.

 
 

William Hill na Sevillę oferuje kurs 1.60, na remis 3.80, na to iż w spotkaniu zwycięży Espanyol – 6.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.