Remis w Chorzowie?

0

23 kolejka Ekstraklasy rusza już dziś, a w niej dwa spotkania. Najpierw w Chorzowie miejscowy Ruch podejmie Pogoń Szczecin, zaś chwilę później poznański Lech zagra z Jagiellonią Białystok. Gospodarze nie sięgną po komplety oczek? Wiele na to wskazuje – szczególnie w pierwszym ze spotkań. Chorzowianie mają sporo problemów z wygrywaniem, co doprowadziło ich do strefy spadkowej.

No właśnie, po 22 wyżej w tabeli stoi Pogoń, która z dorobkiem 29 oczek zajmuje 10 miejsce. Dużo niżej plasuje się drużyna Ruchu. Chorzowianie zdobyli jak dotąd tylko 21 punktów, co daje im przedostatnie 15 miejsce w tabeli. Nie dziwi zatem fakt, że to goście są faworytem 23 kolejki Ekstraklasy.

Nawet jeśli grywają mało skutecznie po przerwie zimowej. W 3 ostatnich kolejkach Pogoń sięgnęła tylko po 2 oczka. Najpierw nieszczęśliwie zremisowała u siebie z poznańskim Lechem, po czym wywiozła oczko z obiektu Wisły Kraków. Bardzo rozczarowała jednak przed tygodniem, przegrywając u siebie z Górnikiem Łęczna. W tym meczu nie miała znów szczęścia, obijała bramkę rywali, ale drogi do siatki na znalazła. W końcówce spotkania dała jednak sobie strzelić bramkę i skończyło się kompromitacją. Rehabilitacja przyjdzie już w Chorzowie?

Ruch nieco lepiej wystartował po przerwie zimowej. Chorzowie w 3 ostatnich meczach zdobyli bowiem 4 oczka. Ruch poradził sobie u siebie z Piastem Gliwice i zremisował z Lechią Gdańsk, w międzyczasie przegrywając wyjazdowy mecz w Poznaniu. Wyniki i tak niezłe na drużynę z przedostatniego miejsca w tabeli.

Niska skuteczność gości grających na obiekcie słabeusza Ekstraklasy – w Chorzowie czeka nas remis?

Kurs na Ruch wynosi 2.50, remis jest wyceniany po 3.00, zaś za wygraną Pogoni Bet365 płaci 2.90

 

                   Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.