Pałac powalczy w Bielsko-Białej?

0
W niedzielnej odsłonie Orlen Ligi czekają na nas dwa spotkania. Bukmacherzy są zgodni i pewni zwycięstw gospodarzy. Czy faktycznie BKS Bielsko-Biała bez problemów wygra z Pałacem Bydgoszcz?
 
Po 14 kolejkach wyżej w tabeli stoi drużyna BKSu, która z dorobkiem 30 oczek zajmuje 5 miejsce w tabeli. Po drugiej stronie tabeli można znaleźć drużynę Pałacu. Bydgoszczanki mają na koncie zaledwie 2 oczka, co daje im odległą, 12 lokatę. Są skazane na pożarcie w niedzielę?
 
Rywalki z 15 kolejki grały ze sobą już 5 razy i wszystkie te spotkania na swoją korzyść rozstrzygała drużyna BKSu. W pierwszej części sezonu w Bydgoszczy padł wynik 0-3 dla gości. Jak będzie w Bielsko-Białej? W innych spotkaniach Bydgoszczanki były w stanie powalczyć chociaż o wygranie jednego seta w pojedynkach z BKSem.
Nie inaczej jest ostatnio w Orlen Lidze. Pałac przegrał wszystkie 5 ostatnich pojedynków, ale tylko w meczach z liderem i wiceliderem rozgrywek nie był w stanie wygrać choćby jednego seta. Pojedynki z Developressem Rzeszów, Treflem Sopot i Banimexem Dąbrowa Górnicza kończył z choćby jednym wygranym setem. Będzie w stanie to powtórzyć w niedzielę w hali BKSu?
 
Bielszczanki wygrały wszystkie 5 ostatnich spotkań ligowych, ale nigdy nie zachowały czystego konta, w sumie tracąc 8 setów w 5 pojedynkach. Liczę na to, że w niedzielę też nie zachowają należytej koncentracji przez cały mecz. Zapewne wygrają mecz z Pałacem Bydgoszcz. Typuję wygraną gości z handicapem +2,5 seta.
 
Kurs na BKS Bielsko-Biała wynosi 1.02, zaś za wygraną Pałacu Bydgoszcz Bet365 płaci 12.00
 
 
 
 
 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.