fortuna

Orlen Liga wkracza w fazę Play Off

0

Zamykamy już fazę zasadniczą tego sezonu Orlen Ligi. W środę wkraczamy do drugiej części sezonu – startuje Play Off. Już dziś Budowlani Łódź podejmą Atom Trefl Sopot, a w sobotę Siódemka Legionowo postara się przeciwstawić Chemikowi Police. Zobaczymy więc mecze dwóch liderów Orlen Ligi na wyjeździe. Zaliczą pewne zwycięstwa?

Bukmacherzy są przekonani co do zwycięstwo Sopocianek i Policzanek. Oferują bardzo niskie kursy na ich zwycięstwo na obcych obiektach, wręcz licząc na ich wygrane 0-3. Wydaje mi się, że o ile w przypadek drużyny z Polic to całkiem realny do osiągnięcia wynik, to Sopocianki mogą mieć dużo większe problemy ze zwycięstwem bez straty seta.

Wprawdzie 4 ostatnie starcia Budowlanych z Treflem kończyły się zwycięstwem Sopocianek 3-0, statystyka nie gra jednak na boisku. Zawodniczki z Trójmiasta dwa razy już pokonały rywalki z Łodzi w I rundzie Play Off – w wymiarze 3-0 grając przed własną publiką. W sezonie zasadniczym Trefl regularnie gubił sety na obcych obiektach, nawet w Bydgoszczy w drugiej części sezonu. Oczekuję chociaż seta po stronie Budowlanych na pożegnanie z nadziejami na awans do drugiej rundy Play Off. Typuję wygraną gospodarzy z handicapem +2,5 seta. po kursie 1.60

Kurs na Budowlanych Łódź wynosi 8.00, zaś za wygraną Atom Trefla Sopot Bet365 płaci 1.05

Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.