Mityczne mecze w Betway

0

Serwis Betway wszystkim fanom sportu proponuje ostatnio bardzo ciekawy sposób na obstawianie meczy – mowa oczywiście o tak zwanych mitycznych meczach. Na czym polega zabawa? Kto może w niej wziąć udział? Co bukmacher rozumie pod pojęciem mitycznych meczy? Wszystko będzie jasne już za chwilę.

Mityczne mecze Betway to zupełnie nowe futbolowe kursy dające niespotykane do tej pory możliwości obstawiania meczy. Zasady są bardzo proste. Na podstawie realnych rozgrywek, które maja miejsce danego dnia Betway przygotowuje kilka przykładów meczów mitycznych. Przy ustalaniu wyniku mitycznego meczu bierze się pod uwagę wynik realnej rozgrywki i na tej podstawie przyznaje się nagrody adekwatne do kursu. Z pewnością dla wielu temat mitycznych meczy nadal jest niezrozumiały, dlatego wyjaśnimy to na przykładzie. Przypuśćmy, że danego dnia rozgrywają się dwa spotkania sportowe: Manchester United vs Manchester City oraz Real Madryt vs Barcelona. Pierwsze spotkanie zakończyło się wynikiem 3:0, a drugie 2:1. Bukmacher z przedstawionych wyżej realnych rozgrywek tworzy swoje mityczne mecze stawiając przeciwko sobie np. Manchester United i Barcelonę lub Manchester City i Real Madryt. O tym kto wygra mecz przesądzą gole zdobyte przez drużynę w realnej rozgrywce. W naszym pierwszym mitycznym meczu zwyciężyłby Manchester United, gdyż zdobył aż 3 gole a Barcelona tylko 1. Z kolej w drugim spotkaniu Real Madryt pokonałby Manchester City. Z pewnością teraz sytuacja stała się znacznie bardziej jasna i klarowna. Gdyby jednak ktoś miał jeszcze jakiekolwiek wątpliwości powinien odwiedzić stronę internetową Betway, gdyż znajduje się tam dokładna instrukcja i szczegółowy regulamin.

Aby zapoznać się z ofertą mitycznych meczy wystarczy wejść na stronę www.betway.com i kliknąć w zakładkę piłka nożna. Każdego dnia dodawane są nowe rozgrywki, dlatego też nikt nie powinien mieć trudności ze znalezieniem wydarzenia sportowego, które chciałby obstawić. Trzeba jednak pamiętać, iż aby nasze mityczne mecze były ważne musi najpierw dojść do realnej rozgrywki. Jeśli mecz się nie odbędzie zakłady mityczne będą anulowane. Wszystkie tego typu przypadki zostały dokładnie opisane w regulaminie promocji, dlatego warto dokładnie go przejrzeć i być przygotowanym na tego typu sytuacje.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK