fortuna

Bukmacher BetClic poszerza swoją ofertę

0

Firma BetClic wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów postanowiła rozszerzyć swoją ofertę o rubrykę zakładów specjalnych. W nowej kategorii będzie można typować rozstrzygnięcia wydarzeń kulturalnych, rozrywkowych, politycznych oraz niecodziennych wydarzeń sportowych.

 

 

„Uzupełniając naszą ofertą o kategorię zakładów specjalnych chcieliśmy dać możliwość naszym klientom typowania wyników również tych wydarzeń, które nie są bezpośrednio powiązane ze sportem. Dlatego też na naszej stronie będziemy przyjmować zakłady na przykład na to, kto zostanie zwycięzcą rozrywkowego show telewizyjnego, czy też zostanie partnerem Roberta Kubicy w jego nowym zespole w nadchodzącym sezonie” – powiedział Tomasz Mazur, Country Manager BetClic Polska.

Zakłady specjalne mają długą tradycję i cieszą się ogromną popularnością na całym świecie. W innych krajach od dawna posiadamy je w swojej ofercie, teraz postanowiliśmy wprowadzić je również na terenie Polski” – dodał. Zasady zakładów specjalnych różnią się od zasad normalnych zakładów. Kursy użyte do oszacowania wygranych są obliczane w momencie zamknięcia przyjmowania zakładów biorąc pod uwagę łączną sumę przyjętych stawek na różne rozstrzygnięcia.

Zakłady oznaczone jako „specjalne” są, więc zakładami o kursach tymczasowych. Dlatego też ulegają one zmianie w czasie trwania danego zakładu i mogą różnić się znacząco po zakończeniu wydarzenia od swojej początkowej wartości.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK