Lech zapewni sobie awans? (Typy na czwartek)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera Bet365. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz podwojenie pierwszej wpłaty aż do 200 zł. W razie pytań zapraszamy!

  

 

20:45 – Liga Mistrzow : Lazio Rzym – Bayer Leverkusen

Dziś czeka nas kolejna faza Ligi Europy, w Poznaniu, Lech będzie podejmować Videoton. Analizować tego meczu długo nie musimy. Videoton jest obecnie w fatalnej formie.

Mistrz Węgier przegrał cztery z pięciu ostatnich spotkań w lidze. Co więcej na początku tygodnia do dymisji podał sie trener, który nie mógł dogadać się z zespołem i osiągał bardzo słabe wyniki. W meczu z Lechem, Videoton poprowadzi dotychczasowy asystent szkoleniowca. Dodatkowo podobnie jak Kolejorza tak i Videoton w tym sezonie prześladują kontuzję. W najbliższym meczu nie wystąpi dotychczasowa para środkowych obrońców : Roland Juhasz -Kees Luijckx. Kontuzjowany jest również Filip Pajović i Andras Fejese.

Krótko mówiąc Lech dziś ma największą szanse od kilku lat na awans do Ligi Europy. Videoton obecnie prezentuję poziom porównywalny do Podbeskidzia i w dodatku goście są totalnie rozbici. Lech nawet więc pomimo słabszej formy i kilku kontuzji powinien z Poznania wywieźć przynajmniej dwubramkową zaliczkę.

 

 

 
 

 


 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.