fortuna

Lech Poznań walczy w europejskich Pucharach

0

Lech Poznań walczy w europejskich Pucharach KKS Lech Poznań, który od obecnego sezonu wznowił współpracę z firmą bukmacherską BetClic, jest jedyną drużyną broniącą honoru polskiej piłki klubowej na arenie międzynarodowej. W czwartek 19 sierpnia drużyna ze stolicy Wielkopolski zagra na Ukrainie z Dnipro Dniepropietrowskiem w 4. rundzie kwalifikacyjnej Ligi Europejskiej.

Rewanż zaplanowano na 26 sierpnia w Poznaniu, a zwycięzca dwumeczu awansuje do fazy grupowej LE. Pikanterii spotkaniu dodaje fakt, iż oba kraje są współorganizatorami jednej z największych imprez piłkarskich – Euro 2012. W przygotowaniach do turnieju lepiej wypada Polska, do której UEFA nie ma większych zastrzeżeń. Gorzej wyglądała sytuacja Ukrainy, której UEFA kilkukrotnie zwracała uwagę na problemy związane z infrastrukturą.

W szczególności chodziło o małą ilość baz noclegowych i słabo rozwiniętą komunikację. Michel Platini rozważał nawet pozbawienie Ukrainy organizacji turnieju. Na szczęście postępy w przygotowaniach zostały ostatnio pozytywnie ocenione przez sekretarza generalnego UEFA – Gianniego Infantino, który jest pełen optymizmu co do gotowości Ukrainy do EURO 2012. Który kraj wypadnie lepiej na boisku? Adam Konieczny z angielskiego bukmachera BetClic stawania na awans drużyny poznańskiego Lecha. „Każda drużyna w trakcie sezonu ma okres lepszej i słabszej gry.

Mimo nie najlepszego startu w Ekstraklasie, Lech ma ogromny potencjał. W BetClic zdajemy sobie z tego sprawę i właśnie dlatego wznowiliśmy współpracę z poznańskim klubem. W końcu musi przyjść przełamanie i Lech zacznie grać na swoim normalnym poziomie. Dnipro, pomimo dobrego startu, przegrało ostatnie spotkanie i chyba złapało lekką zadyszkę. Może to wykorzystać Mistrz Polski. Przewagę Lechowi daje także fakt rozgrywania rewanżu na własnym stadionie. Wszyscy wiemy, że kibice z ul. Bułgarskiej potrafią stworzyć wspaniałą atmosferę, która w znaczący sposób wpływa na grę Kolejorza.”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK