fortuna

BetClic znowu wspiera Lecha Poznań!

0

BetClic, jeden z największych bukmacherów na rynku zakładów sportowych, wznawia współpracę z KKS Lech Poznań. Sponsor strategiczny poznańskiego klubu z rundy jesiennej sezonu 2009/2010 podpisał 1 lipca 2010 porozumienie, które jest kontynuacją współpracy pomiędzy dwoma podmiotami, przerwanej w wyniku zmian przepisów prawnych.

Pomimo faktu, że tegoroczny Mistrz Polski nie może dłużej reklamować marki tej firmy w Polsce, BetClic postanowił nadal wspierać poznańską drużynę. Współpraca przyniesie korzyści zarówno Lechowi Poznań, jego kibicom jak i klientom firmy BetClic.

Klub ze stolicy Wielkopolski dzięki podpisanemu partnerstwu będzie mógł liczyć na nawiązanie współpracy z pozostałymi drużynami, z którymi współpracuje angielski bukmacher. Firma dla swoich klientów z całej Europy przygotowuje liczne konkursy i oferty specjalne. Nagrodami są bilety na mecze, VIP i Super VIP, spotkania z piłkarzami, udział w treningach oraz wiele innych nagród niespodzianek.

BetClic jest bardzo zadowolony z faktu, iż kolejny raz może wesprzeć polską drużynę piłkarską, jaką jest Lech Poznań. Dzięki współpracy z takimi klubami jak Olympique Marsylia, Olympique Lyon, czy włoski Juventus Turyn, BetClic umacnia swoją czołową pozycję partnera europejskiego futbolu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.