Kursy BET365 na eliminacje mistrzostw świata 2018!

0

Przed nami ciekawy tydzień rywalizacji w meczach 2. i 3. kolejki eliminacji mistrzostw świata, które w 2018 roku odbędą się w Rosji. Nie będzie łatwo zakwalifikować się do tego turnieju, dlatego zespoły są bardzo zmotywowane, by od samego początku zdobywać punkty. Polacy zagrają dwa mecze u siebie: 8.10.2016 roku z Danią i 11.10.2016 roku z Armenią.

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

Zanim Polska przystąpi do rywalizacji, zobaczymy kilka ciekawych spotkań w innych grupach. Hitowym starciem grupy G jest konfrontacja wielokrotnych mistrzów świata Włochów z byłym mistrzem Europy – Hiszpanią. 

Włosi zagrają na własnym terenie z drużyną, którą pewnie pokonali podczas tegorocznych mistrzostw Europy we Francji. Odbudowana Hiszpania jest jednak żądna rewanżu. Oba zespoły mają nowych szkoleniowców. Dysponują mocnymi składami. Bezpośrednio na mundial w Rosji awansuje tylko jedna z nich. Mecz będzie się zatem toczył o wysoką stawkę, co gwarantuje emocje w tym spotkaniu.

W grupie I nasi rywale z fazy grupowej Euro 2016 roku Ukraińcy pojadą na trudny teren do Turcji. Lepsze wyniki notują ostatnio Turcy. Podczas europejskiego czempionatu we Francji pokonali Czechów 2:0. W pierwszej kolejce eliminacji mistrzostw świata wywieźli cenny remis z Chorwacji. 

Ukraińcy natomiast zawiedli podczas Euro 2016, przegrywając wszystkie spotkania grupowe (w tym 0:1 z Polską). Zmienili jednak trenera. Został nim legendarny Andrij Szewczenki. Przed Ukrainą  „nowe otwarcie”. 

Bukmacherzy przygotowali ciekawe propozycje na te mecze.

Bet365 typuje na mecz Włochy-Hiszpania kurs 3.10 na zwycięstwo Włoch, 3.00 na remis i 2.70 na wygraną Hiszpanii.

Nasz typ: Remis lub Hiszpania – kurs 1.38. Mocni Hiszpanie nie powinni dać się ponownie ograć Włochom.

Bet365 na mecz Turcja-Ukraina oferuje kurs 2.30 na zwycięstwo Turcji, 3.30 na remis i 3.50 na wygraną Ukrainy.

Nasz typ: Turcja lub remis – kurs 1.30. Turcy powinni sobie poradzić u siebie z Ukrainą.

Zdjęcie: www.internationalsoccerteams.com  

TYPUJ W TOTOLOTKU I ZGARNIJ BONUS

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.