fortuna

Kto wygra program Top model?

0

Która z trzech uczestniczek zwycięży w wielkim finale „Top Model. Zostań modelką”, popularnego programu telewizji TVN? Zdaniem bukmachera bwin będzie to Paulina Papierska ze Zbąszynka.

O tytuł pierwszej polskiej top modelki i miejsce na salonach światowej mody długo trwała zacięta walka (choć – co podkreślają zgodnie uczestniczki – z dużą dozą wzajemnej życzliwości), która właśnie dobiega końca.

W finałowym odcinku „Top Model. Zostań Modelką”, na żywo w środę o 21:30, po raz ostatni zmierzą się ze sobą Ania Piszczałka, Paulina Papierska i Aleksandra Kuligowska.

Finalistki zobaczymy na wybiegu, sesji oraz planie zdjęciowym reklamówki, ale w studiu telewizyjnym TVN pojawi się też cała czternastka dziewczyn biorących udział w programie: widzowie i jurorzy będą mogli więc zobaczyć, czy skład jest godny finału.

Według bukmacherów z bwin, największego na świecie notowanego na giełdzie dostawcy online gamingu, rywalizację modelek wygra 19-letnia Paulina Papierska ze Zbąszynka (wzrost 172 cm, waga 48), choć uroda jej rywalek każe prorokować, że walka będzie trwała do końca…

Kto wygra program Top Model?

Paulina Papierska                2.15
Aleksandra Kuligowska       2.75
Anna Piszczałka                     3.30

Aby obstawić swoją faworytkę, potrzebujesz konto u bukmachera internetowego. Jeśli go jeszcze nie masz, podejmij decyzję już teraz i kliknij tutaj, aby otworzyć za darmo konto i odebrać bonus do 100 złotych.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.