fortuna

Adam Małysz w gronie faworytów Turnieju Czterech Skoczni

0

Już wkrótce najlepsi skoczkowie narciarscy świata rozpoczną rywalizację w ramach Turnieju Czterech Skoczni, który rozgrywany jest w Niemczech i Austrii. Pierwsze zawody odbędą się 29 grudnia w niemieckim Oberstdorfie. Głównym faworytem do zwycięstwa w turnieju jest obecny lider Pucharu Świata – Thomas Morgenstern, jednak nie bez szans pozostaje Adam Małysz, który potwierdził swoją rosnącą formę podczas zawodów w szwajcarskim Engelbergu.

Thomas Morgenstern jest niekwestionowanym liderem klasyfikacji skoczków narciarskich w tym sezonie. Forma prezentowana przez Austriaka czyni go głównym faworytem do zwycięstwa w Turnieju. Rywalizacja na obiektach w Oberstdorfie, Ga-Pa, Innsbrucku oraz Bischofshofen będzie próbą sił przed zbliżającymi się mistrzostwami świata w narciarstwie klasycznym, które odbędą się w norweskim Oslo. Optymistycznie wyglądają ostatnie występy Adama Małysza i Kamila Stocha. Według typów ekspertów firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport (STS), Morgenstern będzie rywalizował o zwycięstwo ze swoim rodakiem Andreasem Koflerem, a ich pozycji mogą zagrozić jedynie Adam Małysz i Simon Ammann.

Według nas, o zwycięstwo w całym turnieju powalczą wspomniani Austriacy – Morgenstern i Kofler, ale Małysz i Ammann mają szansę na sprawienie niespodzianki. Wystarczy spojrzeć na kursy – tylko wspomniana czwórka jest tak naprawdę brana pod uwagę przy typowaniu triumfatora – komentuje Mateusz Juroszek, członek zarządu zakładów bukmacherskich Star-Typ Sport.

Za każde 100 zł postawione na zwycięstwo danego zawodnika można odpowiednio uzyskać:

Thomas Morgenstern – 198.00 zł
Andreas Kofler – 307.80 zł
Adam Małysz – 505.80 zł
Simon Ammann – 528.30 zł
Matti Hautamaeki – 1055.70 zł
Ville Larinto – 1584.00 zł
Kamil Stoch – 5279.40 zł

Możesz również postawić na zwycięstwo Adama Małysza bez wychodzenie z domu. Potrzebujesz do tego jedynie darmowego konto u bukmachera online.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.