Cuprum znów lepsze?

0

W 22 kolejce Plus Ligi najciekawiej zapowiada się sobota w Lubinie. Już jutro miejscowe Cuprum Mundo podejmie rywali z Trefla Gdańsk. Powtórzą scenariusz sprzed pół roku i znów niespodziewanie rozniosą wyżej notowanego rywala?

Po 21 kolejce wyżej w tabeli stoi zespół gości, który z dorobkiem 46 oczek zajmuje 3 miejsce w tabeli. 3 szczeble niżej w Plus Lidze notowana jest drużyna z Lubina. Cumprum Mundo zgromadziło jak dotąd 40 punktów, co daje mu 6 pozycję ligową. Tym samym wydaje się, że lekkim faworytem powinien być zespół gości.

I takie były typy bukmacherów od początku, jednak z uwagi na duże zakłady na wygraną Lubinian kurs nieco się wyrównał. I to nie dziwi, że sporo osób ryzykuje stawiając właśnie na Cuprum Mundo. Lubinianie w pierwszej części sezonu niespodziewanie wygrali w Gdańsku 0-3. W sobotę znów sięgnie po komplet oczek?

To niewykluczone, bowiem Gdańszczanie mają spore problemy. Po zdobyciu pozycji wicelidera tabeli wyraźnie obniżyli loty i nie grają już równie skutecznie co wcześniej. W 4 ostatnich kolejkach wygrali tylko 2 razy, ulegając słabeuszom z Bielska-Białej i Częstochowy. Szczególnie zastanawiająca jest ta ostatnia porażka – AZS przyjechał do Gdańska jak na pożarcie, tymczasem wywiózł 3 oczka. Czego spodziewać się po zespole Trefla w sobotę?

Cuprum grywa całkiem niezłe mecze i kiedy ma wygrać, to wygrywa. 3 z 4 ostatnich pojedynków kończyło jako zwycięzca. Lubinianie ograli rywali z Radomia, Warszawy i Kielc, a więc przeciętniaków ligowych. Nie poradzili sobie natomiast na obiekcie Transferu, ulegając w Bydgoszczy 3-1. Co zaprezentują w sobotę? Typuję wygraną gospodarzy!

Kurs na Cuprum Mundo wynosi 2.00, zaś za wygraną Trefla Gdańsk Bet365 płaci 1.72

                Już teraz otwórz darmowe konto na Bet365 i odbierz swój bonus

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.