Coraz bliżej KSW 36. Kto w karcie walk?

0

Zbliża się kolejna, 36 już odsłona Konfrontacji Sztuk Walki. Według niektórych gala w Zielonej Górze będzie jedną z tych „drugoplanowych“ jednak patrząc na kartę walk można nabrać co do tego poważnych wątpliwości. To prawda, tym razem w oktagonie nie pojawią się ani Mamed Khalidov, ani Karol Bedorf czy Borys Mańskowski, Mateusz Gamrot, Marcin Różalski czy Mariusz Pudzianowski, jednak co najmniej dwie walki na KSW zapowiadają się naprawdę niezwykle ciekawe, a co jeszcze ważniejsze, mogą mieć znaczący wpływ na przyszłość polskiego MMA.

Dwa najbardziej istotne pojedynki na najbliższej gali KSW to oczywiście starcia Michała Materli z Rousimarem Palharesem oraz Tomasza Narkuna z Henrym Sokodjou. Obie te walki podczas KSW 36 online zapowiadają się fascynujące. Tym razem i Narkun i Materla otrzymali godnych siebie przeciwników i na dobrą sprawę żaden z Polaków nie jest zdecydowanym faworytem swojego starcia.

Pojedynek Narkuna z Sokodjou powinien jednak stanowić jedno z ciekawszych wydarzeń w polskim MMA roku 2016. Trzeba poza tym pamiętać, że to właśnie zwycięstwo z Kameruńczykiem parę lat temu otworzyło drzwi do UFC z poprzednim mistrzem wagi półśredniej KSW, Janem Błachowiczem.

Walka Materli z Palharesem to kolejny krok tego pierwszego na drodze do odzyskania tytułu mistrza wagi średniej. Tym razem zadanie, jakie postawione przed Michałem Materlą, powinno być jednak o wiele trudniejsze, niż jego poprzednia walka z Antonim Chmielewskim. Rousimar Palhares to znakomity striker oraz były zawodnik UFC. Dodatkowego smaczku tej walce dodaje fakt, że walcząc dla elitarnej amerykańskiej organizacji Palhares wygrał przez poddanie w 45 sekundzie pierwszej rundy  z Tomaszem Drwalem, którego pokonał również Materla, tyle że w o wiele mniej oczywisty sposób. Bez wątpienia walka Materla – Palhares na żywo będzie jednym z ciekawszych wydarzeń 2016 roku w polskim MMA.

Pełna karta walk KSW 36:

Michał Materia – Rousimar Palhares (-84kg)
Tomasz narkun – Rameau Sokoudjou (walka o pas -93kg)
Mateusz Gamrot – TBA (walka o pas -70kg)
Ariane Lipski – TBA (-57kg)
Michał Włodarek – Michał Kita (-120kg)
Kleber Koike Erbst – Leszek Krakowski (-66kg)
Katarzyna Lubońska – Diana Belbita (-57kg)
Bartłomiej Kurczewski – Grzegorz Szulakowski (-70kg)
Tomasz Matusewicz – Mariusz Mazur (-70kg)

Lubisz typować wydarzenia sportowe? Sprawdź opinie ekspertów na forum bukmacherskie i dowiedz się więcej od ekspertów – jak będą obstawiać najbliższą galę KSW!

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK