fortuna

Bukmacherzy już wiedzą, kto zostanie nowym prezydentem Polski…

0

Od dziś w ofercie portalu e-rozrywkowego Betsson.com można znaleźć zakłady dotyczące wyborów prezydenckich 2010. Betsson.com jest znany z oryginalnych zakładów odzwierciedlających życie codziennie Polaków.

Kilka miesięcy temu można było zakładać się o Ustawę Hazardową, całkiem niedawno o to czy Tomasz Lis odgryzie sobie język, a teraz… o to, kto wygra wybory prezydenckie w Polsce.

Sam wynik wyborów, to jednak tylko wierzchołek góry lodowej – bukmachera równie bardzo interesuje wszystko wokół nich. I tak oto w Betssonie można założyć się o przewidywaną frekwencję, sprawdzalność sondaży przedwyborczych czy kolory krawatów, jakie będą mieli na sobie kandydaci podczas drugiej debaty telewizyjnej.

Nie da się ukryć, że dla Szwedzkiej firmy faworytem jest Bronisław Komorowski – za każdą złotówkę postawioną na niego, firma płaci „tylko” 1,30 zł. Natomiast za poprawnie wytypowanie Jarosława Kaczyńskiego na nowego prezydenta Polski oferuje aż 3,20 zł. Warto też wspomnieć o Grzegorzu Napieralskim, cichym zwycięzcy pierwszej tury wyborów, i zakładzie o to czy zdecyduje się publicznie poprzeć jednego z kandydatów.

Betsson.com ma także nadzieję na zwrócenie uwagi swoich Klientów na to jak ważny jest ich głos. Dlatego też, w dzień wyborów, skoncentruje swoje działania promocyjne na zachęcaniu Użytkowników do odwiedzenia lokali wyborczych. W czasie ostatnich wyborów parlamentarnych firma posunęła się do „płacenia” za głosy (każde wysłane zdjęcie z głosowania było nagradzane). Co zrobi tym razem?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.