fortuna

Brazylia i Hiszpania faworytami Mundialu

0

Reprezentacje Brazylii i Hiszpanii są głównymi faworytami do tytułu Mistrza Świata w piłce nożnej. Szanse Brazylii, która pewnie i w dobrym stylu zajęła pierwsze miejsce w „grupie śmierci”, szacowane są na 24%.

Hiszpania, mimo dość słabego początku i przegranej w pierwszym spotkaniu fazy grupowej ze Szwajcarią, z meczu na mecz gra coraz lepiej. Udowodniła to wygranym pojedynkiem z Portugalią, z którą Brazylia zdołała zaledwie zremisować, dlatego jej szanse na końcowy sukces wynoszą także 24% – twierdzi Dan Vikman z firmy bukmacherskiej Expekt. Zaraz za czołówką znajdują się niepokonane dotąd reprezentacje Argentyny i Holandii z 17% i 13% szans.

Bukmacherzy stosunkowo nisko oceniają możliwość wygranej mistrzostw przez Niemców, którzy w 1/8 finału wysoko pokonali Anglików i wydają się świetnie przygotowani do tegorocznego Mundialu. Według firmy Expekt, wiodącego bukmachera na rynku sportowych zakładów wzajemnych oraz gier online, najmniejsze prawdopodobieństwo na wygraną mają piłkarze Paragwaju i Ghany z 3% oraz Urugwaj z 5% szans.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.