fortuna

Płatne typy bukmacherskie

0

Płatne typy bukmacherskie i ogromna popularność zakładów sportowych spowodowała dynamiczny rozwój tej branży. Dzisiaj niemalże w każdym mieście, włączając w to nawet te niewielkie znaleźć można miejsce, gdzie można spróbować swojego szczęścia i typować wyniki wielu zdarzeń sportowych. Najbogatszą jednak ofertę oferuje Internet nazywany dziś czwartym medium. Na licznych portalach poświęconych bukmacherce można nie tylko obstawiać mecze lecz także je oglądać lub nawet relaksować się w wirtualnym kasynie.

REKLAMA

Sprawdź teraz płatne typy bukmacherskie na naszej stronie ze zwrotem za ostatni rok 178,46%.

Niestety, aby grać i odnosić spore sukcesy w typowaniu należy mieć dużo szczęścia, ale także sporą wiedzę. Pozwala ona na stosowanie zaawansowanych technik gry i dużo bardziej trafnej strategii. Znajomość dziedziny sportu, w której będziemy obstawiać oraz statystyk sportowych jest równie cenna. Wszyscy ci, którzy nie posiadają takiej wiedzy nie musza spisywać swojej przygody z zakładami bukmacherskimi na straty. Pomocna dłoń jak zawsze podaje Internet, a dokładniej portale oferujące tak zwane płatne typy. Jest to stosunkowo młoda oferta, ale już cieszy się sporym zainteresowaniem. Polega ona na zakupie wyniku wytypowanego przez profesjonalistów. Należy być jednak bardzo ostrożnym i krytycznym pod względem wyboru takiego serwisu. Wspomnianymi profesjonalistami, którzy powinni znać się na rzeczy, często są zupełnie przypadkowymi osobami. Płatne typy ich autorstwa są równie profesjonalne, jak oni sami. Co więcej reklamując się przedstawiają potencjalnym klientom tylko swoje sukcesy umiejętnie ukrywając niepowodzenia. Oczywiście nie dotyczy to wszystkich portali, ale z pewnością większości.

 

 

Podstawowym pytaniem, które nasuwa się na sama myśl o płatnych typach jest cena takiej usługi. Jest ona niewątpliwie jednym z najważniejszych czynników decydujących o stosowaniu takiej polityki. Trudno jednak udzielić jednoznacznej odpowiedzi dotyczącej kosztów, z jakimi wiążą się płatne typy. Wiele portali proponuje zakup pakietu typów obowiązującego tydzień lub miesiąc. Decydując się na takie rozwiązanie należy liczyć się z wydatkiem rzędu od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych. Nie stanowiłoby to problemu, gdyby typy te się sprawdzały … Niestety zwykle jest inaczej. Płatne typy oferują również osoby prywatne, których oferty nietrudno znaleźć na licznych portalach i forach. Warto wspomnieć, iż z gotowych i darmowych typów można korzystać na wspomnianych wyżej forach internetowych poświęconych tematyce bukmacherskiej. Serwisy te mogą być dla nas tylko wskazówką i źródłem potwierdzenia naszych opinii, jak również „kopalnią” darmowych typów. Należy się jednak liczyć z faktem, iż nie wszystkie z nich są autorstwa specjalistów lub doświadczonych graczy.

Płatne typy na licznych serwisach oraz ich stosowanie przez początkujących jest bardzo popularne i przyznaje się do niego wielu graczy. Odpowiedzialna za taki stan rzeczy jest ludzka ciekawość i chciwość. Czy warto korzystać z tej usługi? Nie mi to oceniać. Z pewnością wielu graczy jest zachwyconych takim doradztwem, gdyż udało im się kilka razy z rzędu zgarnąć sporą sumę. Pozostali, którzy zanotowali porażkę wypowiadają się na ten temat dość krytycznie.

Dostarczaniem typów zajmują się również osoby prywatne, których oferty nietrudno znaleźć na licznych portalach i forach. Warto wspomnieć, iż z gotowych i darmowych typów można korzystać na wspomnianych wyżej forach internetowych poświęconych tematyce bukmacherskiej. Serwisy te mogą być dla nas tylko wskazówką i źródłem potwierdzenia naszych opinii, jak również „kopalnią” darmowych typów. Należy się jednak liczyć z faktem, iż nie wszystkie z nich są autorstwa specjalistów lub doświadczonych graczy.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK