Platforma VOdds: Czym są rynki w giełdach zakładów?

0

Wśród opcji, jakie oferują zakłady bukmacherskie trzeba wyróżnić kilka ciekawych rzeczy. W tym tekście zajmiemy się platformą Vodds oraz czymś conosi nazwę agregator bukmacherów. Trudnenazewnictwo w praktycznym rozumieniu jest jednak bardzo łatwe do przyswojenia. Wszystkiego można dowiedzieć się z poniższego tekstu.

Platforma VOdds a rynki w giełdach zakładów

Większość graczy jest świadoma siły strony VOdds, ponieważ już od kilku lat jest liderem na światowym rynku w tzw. „tradingu”. Krótko mówiąc wprowadza ona rynki w giełdach zakładów do coraz szerszego grona odbiorców, dlatego, aby zaczerpnąć nieco wiedzy, trzeba szukać jak najwięcej informacji w internecie. Naszą przygodę zaczniemy jednak od trudnej nazwy agregator bukmacherów, ponieważ jest on punktem wyjścia do dalszego zrozumienia całego procesu.

Platforma vodds pojęcie agregator bukmacherów stara się rozpowszechniać coraz bardziej. Wiążę się on po prostu z analityką zakładów bukmacherskich. Przede wszystkim zawiera dane dotyczące konkretnych zakładów: rentowność gier, historia trafionych lub nietrafionych kursów lub skuteczność zakładów. Jest to w pierwszej kolejności dobra pozycja dla nowych graczy, którzy nie do końca rozumieją specyfikę zakładów bukmacherskich.

Rynki w giełdach zakładów

Zakłady bukmacherskie, jak normalna giełda pieniężna, posiadają swój rynek, na którym działa. Można wręcz powiedzieć, iż funkcjonuje na zasadzie wprowadzania przez typujących swoich własnych ofert na pojedyncze zakłady. Umożliwia więc większą swobodę w kreowaniu kursów oraz możliwości obstawiania ich przez pozostałych uczestników giełdy. Zakłady powstają bezpośrednio między uczestnikami giełdy przy użyciu specjalnej platformy. Co istotne po obstawieniu zakładu żadna strona nie może się wycofać. Wspomniana platforma pobiera również prowizje, która generuje jej zysk. A on jest potrzebny do jej prawidłowego funkcjonowania.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK