fortuna

Konkurs z gwarantowanymi nagrodami od Bwin

0

Organizujemy kolejny konkurs. Przy wsółpracy z firmą Bwin, fundatorem nagród, organizujemy kolejny konkurs z gwarantowanymi nagrodami dla pierwszych 36 osób! Do wyciągnięcia 1 torba turystyczna, 3 piłki nożne, 10 koszulek, 4 czapeczki z daszkiem, 8 apaszek, i 10 długopisów. Wszystko markowane z logo firmy Bwin. Wystarczy zarejestrować się na stronie bukmachera internetowego  Bwin, koniecznie wchodząc przez naszą stronę oraz wpłacić 40 zł depozytu i obstawić 1 zakład za co najmniej 25 zł, aby otrzymać od nas nagrodę i dodatkowo 50% wpłaconego depozytu (przkładowo wpłacasz 50 zł dostajesz dodatkowo gratis 25zł razem masz 75 zł).

Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy w dniach od 23.11.2008 do 23.12.2008 założą konto gracza w firmie Bwin i dokonają depozytu środków pieniężnych w wysokości 50 zł oraz obstawią jeden zakład min. za 25 zł. Pierwsze 36 osób, które dokonają w/w operacji otrzyma jedną z gwarantowanych nagród. Do wylosowania mamy:

1 mała torba turysyczna Bwin

3 piłki nożne Bwin

10 t-shirtów z logo Bwin

4 czapeczki z daszkiem z logo Bwin

8 apaszek z logo Bwin

10 długopisów Pelikan z logo Bwin

Aby odebrać nagrodę należy zarejestrować się na stronie Bwin przechodząc przez naszą stronę BetGlob.pl, dokonać depozytu w wysokości 50 zł oraz obstawić 1 dowolny zakład co najmniej za 25 zł. Następnie należy przesłać do nas na adres: kontakt@betglob.pl login i maila na który została dokonana rejestracja. Po pozytywnej weryfikacji i potwierdzeniu rejestracji prześlemy pocztą wybraną nagrodę (decyduje kolejność zgłoszeń, ponieważ jak widać liczbą poszczególnych gadżetów jest ograniczona).

Zapraszamy do zabawy! Konkurs trwa tylko do 23.12.2008 roku włącznie. Decyduje kolejność rejestracji! Tylko pierwsze 36 osób otrzyma nagrodę!

Konkurs trwa, a o jego zakończeniu powiadomimy niezwłocznie na naszej stronie.

Pytania i sugestię proszę kierować na adres: kontakt@betglob.pl

Zaczynamy!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.