Bukmacherzy freebet. Który bukmacher daje darmowy zakład?

0

Ostatnimi czasy na rynku bukmacherskim pojawił się niezwykle ciekawy i przyjemny trend dla graczy obstawiających wydarzenia sportowe. Trend polegający na przekazaniu zazwyczaj niewielkiej kwoty na start, bez konieczności wpłacenia przez użytkownika depozytu. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla gracza, ponieważ nie ryzykuje własnymi pieniędzmi i może zacząć mnożyć kapitał bez wkładu własnego. Nie jest więc zaskoczeniem, że kluczowi gracze na rynku bukmacherów w Polsce także oferują tak zwane freebety.

Darmowe 20 złotych od Fortuny

Znana z promowania między innymi wielu sekcji Legii Warszawa, Fortuna dla nowych użytkowników proponuje freebet w wysokości 20 złotych. Oczywiście nie trzeba uiszczać depozytu. Co niezwykle ważne i z pewnością ciekawi wszystkich zainteresowanych, warunkiem wypłacenia pieniędzy jest jednokrotny obrót, bez wskazanego wymogu kursowego.

Wobec czego Fortuna bardzo otwarcie i prokliencko podchodzi do tej promocji. Aby otrzymać freebet wystarczy podać kod promocyjny: fortunavip. Dzięki temu zyskamy nie tylko 20 złotych bez depozytu, ale także do 130 złotych bez ryzyka i do 1000 złotych bonusu od wpłaty.

STS i darmowy zakład 29 PLN

Star-Typ Sport w porównaniu do Fortuny jest nieco bardziej szczodry. Bukmacher przebił swojego konkurenta i proponuje 29 złotych na start bez depozytu jeżeli w trakcie dokonywania rejestracji u bukmachera wpiszesz specjalny kod promocyjny SPORT29PLN – uprawnia on do otrzymania 29 PLN.

Choć kwota otrzymana w promocji jest większa, to STS wymaga od gracza trzykrotnego obrotu kapitału co oznacza że należy dokonać obrotu na kwotę 75 złotych. Dodatkowo do obrotu zaliczają się stawki tylko z wygranych kuponów o kursie minimalnym 1.91. By otrzymać freebet należy podczas rejestracji podać kod promocyjny: pewne25. Warto pamiętać, by podczas tworzenia konta podać wszelkie wymagane informacje, włącznie z numerem konta, na które bukmacher ma wypłacić pieniądze. W innym przypadku STS może uznać konto za fałszywe i zablokować je lub odebrać freebet.

Darmowe 20 PLN w LV BET

Na ostatni ogień idzie LV BET i jego propozycja freebetu w wysokości 20 złotych. Promocja wydaje się prosta, choć wczytując się w regulamin, można się nieco pogubić. Bukmacher w przeciwieństwie do swoich konkurentów nie przekazuje na konto gracza 20 złotych, a jedynie jedną złotówkę i to dopiero kiedy gracz sam zgłosi się po freebet. Następnie użytkownik musi złożyć kupon i dopiero tam wybrać opcję „wykorzystaj bonus”. Wówczas mnożnik zmieni się jednorazowo z 0.88 na 20 – co sprawi, że kupon zostanie postawiony za równowartość 20 złotych.

Brzmi to niezwykle skomplikowanie, ale można przez to przebrnąć. Warunkami wypłaty ewentualnej wygranej, są 2-krotny obrót po kursie minimalnym 2.0 i zdarzenia z rynków 3-drogowych (1 – X – 2). Tak jak wspominaliśmy, aby skorzystać z promocji, należy napisać wiadomość e-mail na adres [email protected] w tytule wpisując Bonus bez Depozytu.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK