Znamy pierwsze pary KSW w Londynie

0

31. października odbędzie się kolejna Gala Konfrontacji Sztuk Walki. Gospodarzem imprezy będzie SSE Arena Wembley w Londynie. Pierwszy raz w historii Gala polskiej federacji odbędzie się poza granicami Polski.

Wszyscy kibice Sportów Walki nie mogą się doczekać tego wydarzenia, które z pewnością przejdzie do historii polskiego MMA. W klatce zobaczymy m.in. Mariusza Pudzianowskiego, Borysa Mańkowskiego, Marcina Różalskiego i Mateusza gamrota.

Na KSW Londyn na żywo będzie można zobaczyć walkę o pas Federacji KSW w której Borys Mańkowski zmierzy się z Michailem Tsarevem. Zawodnicy zmierzą się w walce o pas kategorii -77kg. Poznaliśmy również rywala Marcina Różalskiego. Będzie nim Brytyjski zawodnik wywodzący się z kickboxingu – James McSweeney. Oprócz walk z udziałem Polskich zawodników, zobaczymy również walkę Oliego Thompsona (rywal nie został jeszcze podany) a także Bretta Coopera z Maiquelem Falcao.

Wiele emocji wzbudza nadchodzący pojedynek Mariusza Pudzianowskiego, który wystąpi w ostatniej walce wieczoru. Na razie nie został podany rywala byłego strongmana, ale należy się spodziewać naprawdę wielkiej gwiazdy MMA. Pudzian po ostatnich naprawdę bardzo dobrych walkach, teraz poprzeczkę będzie miał podniesioną wysoko jak nigdy dotąd. KSW Londyn online będziesz mógł śledzić za pośrednictwem Internetu. Więcej informacji o rywalach polaków i  

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.