fortuna

Wydarzenia siatkarskie weekend 26-27/03

0

Najbliższy weekend będzie wyjątkowym dla kibiców siatkarskich. Oprócz zwykłych rozgrywek ligowych będzie można podziwiać grę najlepszych drużyn świata – w tym Jastrzębskiego Węgla ! W sobotę rozpocznie się najważniejszy etap siatkarskiej Ligi Mistrzów piłki siatkowej mężczyzn – Final Four, podczas którego spotykają się 4 najlepsze drużyny Europy.

Rozkład jazdy

Terminarz finałowych rozgrywek prezentuje się w sposób następujący:

26/03/2011 13:00
Jastrzębski Węgiel vs Trentino

16:00
Dinamo Moskwa vs Zenit Kazań

W pierwszej parze polski przedstawiciel Jastrzębski Węgiel zmierzy się z niekwestionowanym faworytem rozgrywek, wielokrotnym zdobywcą tytułu Mistrza Włoch i dwukrotnym tryumfatorem rozgrywek siatkarskiej Ligi Mistrzów mężczyzn. Sam awans Polaków do tej fazy rozgrywek jest już dużą niespodzianką – Jastrzębianie bardzo przeciętnie prezentują się w lidze, mobilizując się jedynie na rozgrywki międzynarodowe. Z pewnością dziś będą chcieli sprawić kolejną niespodziankę, eliminując Trentino.

W drugim meczu zmierzą się dwie drużyny z Rosji. W ciągu ostatnich 4 miesięcy drużyny spotykały się dwukrotnie w ramach rozgrywek ligowych. Najpierw w grudniu 2010 DInamo uległo u siebie Zenitowi 0:3, by w lutym wygrać na wyjeździe 2:3. Faworytem wydaje się być jednak Zenit. Jedno jest pewne – będzie to bardzo atrakcyjne widowisko siatkarskie i bukmacherskie.

W sobotę warto też bliżej przyjrzeć się polskim rozgrywkom ligowym. Ciekawie będzie w Warszawie – gdzie miejscowym AZS Politechnika podejmuje Delectę Bydgoszcz. Rozgrywki Play-off zbliżają się ku końcowi, a mecz będzie miał decydujące znaczenie dla końcowego rozkładu tabeli. Ciekawie zapowiada się także w Częstochowie, gdzie miejscowym AZS będzie podejmował aktualnego Mistrza Polski Skrę Bełchatów. Ze względu na pewne wahania formy Skry, która ostatnio wygrywa, choć już nie tak pewnie, nie polecamy zwycięstwo gości, choć jest ono prawdopodobne i wysoko wyceniane przez bukmacherów po kursie ok. 1,3.

Nasze typy

Jak już wspomnieliśmy wyżej, pierwszy mecz rozgrywany w ramach Final Four może mieć jednego faworyta. Nasze zdanie podzielają bukmacherzy, nisko wyceniając możliwość wygranej Włochów. Najwyższy kurs na zwycięstwo Trentino oferuje bet365 – 1,04

W kontekście drugiego meczu korzystamy z oferty bwina – zakład Mecz będzie trwał 5 setów. Spodziewamy się wyrównanego pojedynku, jednak nie aż 5 setowego. Stąd typujemy na Nie za kurs 1,4.

W ostatnim polecanym przez nas pojedynku rozgrywanym w ten weekend oczekujemy łatwego zwycięstwa AZS Politechniki. Gospodarze byli jedną z rewelacji rozgrywek ligowych, sprawiając trudności nawet dużo wyżej notowanym rywalom. Dlatego w pojedynku z Delectą nie powinni mieć problemów ze zwycięstwem. Najwyższy Kurs na zwycięstwo oferuje bet365 płacąc 1,16 za zwycięstwo gospodarzy.

Załóż konto na bwin i bet365 – typuj i wygrywaj !!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK