Typy na wtorek (MŚ Kobiet)

0

Dziś przedstawiamy wam kolejną dość kuszącą propozycję kuponu.  Podane kursy zostały pobrane od bukmachera WilliamHIll. Pamiętaj, że rejestrując się przez nasz link otrzymasz bonus 25 euro za darmo!. W razie pytań zapraszamy!

 

 

22:00 – Mistrzostwa Świata Kobiet : Norwegia – WKS

 

Damska reprezentacja Wybrzeża Kości Słoniowej swoją siłą w kobiecym futbolu raczej nie przypomina męskiej drużyny. Zespół z Afryki jest na świecie delikatnie mówiąc "dziewczynkami do bicia". Drużyna WKSu przegrała już na obecnych mistrzostwach mecz z Niemcami aż 10:0 oraz poległa z bardzo słabą Tajlandią 2:3.

Norweżki grają dużo lepiej, dzięki znakomitemu spotkaniu z Niemcami wciąż mają szansę na zdobycie pierwszego miejsca w tabeli. Jedyne czego potrzebują Skandynawki to odpowiedniego bilansu bramkowego. Przypomnijmy jeszcze, że jest o co grać gdyż zwycięstwa grupy będzie mierzył się z którymś z zespół z trzeciego miejsca. Przegrany natomiast zagra z drugą drużyną grupy A, gdzie o awans biją się mocne Kolumbijki, Francuzki i Angielki. Wydaję się wiec iż Norweżką nie powinno zabraknąć motywacji i powinny pokonać WKS przynajmniej pięcioma bramkami.

 

Poprzednie mecze :

Norwegia ->  1:1 Niemcy,  4:0 Tajlandia

WKS -> 2:3 Tajlandia, 0:10 Niemcy

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.