Typuj za 15 PLN na skoki i zdobądź dodatkowe 30 PLN

0

– Zamknijmy ten temat. Owymi słowami Kamil Stoch uciął dyskusje dotyczące kontrowersyjnych ocen sędziów, jakie mogły wpłynąć na to, że to Markus Eisenbichler, a nie rodzimy czempion, stanął na najniższym poziomie podium podczas Mistrzostw Świata w Lahti na normalnej skoczni. Ale życie toczy się dalej, przed nami drugi konkurs, a Polacy są spragnieni triumfów jak nigdy. Z okazji czwartkowego indywidualnego konkursu na dużej skoczni, Betsson utworzył promocję dla nowych Użytkowników i zamierza dać 30 złotych za każdego biało-czerwonego w pierwszej dziesiątce. Warunek konieczny? Otwarcie konta i zdeponowanie 15 zł zakładu na zbliżający się indywidualny teleturniej MŚ w Lahti.

Oznacza to, iż jeśli reprezentanci Polski na dużej skoczni uzyskaliby jednakowe wyniki, jak w ostatni weekend, to na konto osoby podejmującej udział w promocji poleciałoby 90 złotych. Jednak żaden z nich nie stanął na podium, to i tak nasi skoczkowie pokazali, że są zdecydowani na walkę o medale. Kamil Stoch zajął czwarte miejsce, Maciej Kot piąte, zaś Dawid Kubacki – ósme. Obok kontrowersji towarzyszących weekendowemu konkursowi, humory w kadrze są nadzwyczajnie waleczne, zaś forma – jak pokazał nawet poniedziałkowy trening – dopisuje.

Postaw 15 PLN i zgarnij zupełnie dodatkowe 30 PLN!

Daleko latał przede wszystkim Kamil Stoch, który przyznał, że lubi duży obiekt w Lahti i nie może doczekać się turnieju. Nasz mistrz olimpijski zdaje sobie sprawę, jak niedaleko był zdobycia krążka i z pewnością dołoży wszelakich starań, aby tym razem nie tylko znaleźć się na podium, lecz z jego najwyższego poziomu słuchać Mazurka Dąbrowskiego. Polak jest postrzegany za jednego spośród głównych pewniaków do zwycięstwa, a kurs na jego tryumf wyceniany jest w ofercie Betsson po kursie 4.00.

Na miejsce w czołówce liczy także skoczek… bardzo twardo stąpający po ziemi, czyli Maciej Kot. 25-latek po udanym, zwieńczonym dwoma triumfami azjatyckim tournée, zdobył piąte miejsce na normalnej skoczni a zaraz po zakończeniu tego konkursu, zaczął rozmyślać o czwartkowych zawodach. Bez niepotrzebnego rozpamiętywania, z czystą głową wkroczył na większy obiekt w Lahti a podczas treningów oddał kilka pomyślnych skoków. W tym sezonie Kot prezentuje równą formę i miejsce na podium jest całkowicie w jego zasięgu. Jeżeli też tak uważasz, to możesz postawić na to, iż znajdzie się w Top 3 po kursie 3.70.

Serdeczny kolega Kota spośród kadry – Piotr Żyła – po zdobyciu dziewiętnastego miejsca w weekend przyznał, że ze względu na nierówne skoki był to turniej „pół na pół”. Jeżeli w czwartek uda mu się unormować formę oraz wykonać dwie udane próby, to też może on powalczyć nie tylko o pierwszą dziesiątkę, lecz nawet o miejsce w pierwszej piątce. Czy sympatyczny skoczek będzie miał powody do satysfakcji? Oby!

Zarejestruj konto w Betsson i skorzystaj ze świetnych bonusów!Betsson

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK