fortuna

Trzy walki o pasy mistrzowskie na KSW 34

0

Dwie ostatnie gale KSW w 2015 roku przeszły do historii polskiego MMA. Gala KSW 32 była pierwszą galą polskiej federacji organizowaną poza granicami Polski. Na gali KSW 33 w walce wieczoru zobaczyliśmy starcie, na które czekała cała Polska – Michał Materla vs Mamed Khalidov. Nowym mistrzem wagi średniej KSW został zawodnik Arrachionu Olsztyn.

Teraz czas na pierwszą galę w 2016 roku. KSW 34 odbędzie się 5. marca, na warszawskim Torwarze. Jak ogłosiła już federacja, na gali zobaczymy walki o mistrzowskie pasy KSW w trzech kategoriach wagowych (do 120kg, do 93kg i do 66kg).

Aktualnym mistrzem wagi ciężkiej jest Karol Bedorf, który w ostatniej walce po niesamowitym nokaucie pokonał Michała Kitę. Tomasz Narkun to aktualny mistrz w wadze półciężkiej a Artur Sowiński jest posiadaczem pasa w wadze piórkowej.

Na Gali KSW 34 na żywo wszyscy fani MMA obejrzą trzy walki, w których Polscy wojownicy bronić będą swoich pasów. Na razie federacja nie podała informacji którzy zawodnicy będą rywalami Polaków w walkach wieczoru.

Na gali w Torwarze zobaczymy również walkę z udziałem Aslambeka Saidova (kat. -77kg), Łukasza Bieńkowskiego (kat. -84kg). Znamy także pełną obsadę trzech innych walk: Krzysztof Kułak walczyć będzie z Maciejem Jewtuszko, Szymon Bajor z Jędrzejem Maćkowiakiem a Grzegorz Szulakowski z Bartłomiejem Kurczewskim.

Pełna lista walk (stan na 16.01.2016):
Karol Bedorf vs TBA (walka o pas KSW -120kg)
Tomasz Narkun vs TBA (walka o pas KSW -93kg)
Artur Sowiński vs TBA (walka o pas KSW -66kg)
Aslamberk Saidov vs TBA (-77kg)
Krzysztof Kułak vs Maciej Jewtuszko (-77kg)
Łukasz Bieńkowski vs TBA (-84kg)
Szymon Bajor vs Jędrzej Maćkowiak (-120kg)
Grzegorz Szulakowski vs Bartłomiej Kurczewski (-70kg)
TBA vs TBA

*TBA – wkrótce zostanie ogłoszone

Martin Lewandowski o KSW 33 i KSW 34, PPV oraz Rizin

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.