fortuna

?Taniec z Gwiazdami? – olbrzymia szansa przed Igą Wyrwał

0

Iga Wyrwał, „pin’up girl” Betsson.com, jest w trakcie intensywnych przygotować do kolejnego już występu w X edycji Tańca z Gwiazdami. Według fachowców taniec ten może zrobić spore wrażenie, zarówno na jurorach, jak i widzach oglądających popularny już show. Firma Betsson również postanowiła zaskoczyć swoich użytkowników, specjalnie dla nich przygotowała bowiem zakłady, dostępne na ten popularny program. Betsson zdecydował się także na niespotykaną formę promowania Gwiazdy.

Po ostatnim programie, Iga wyrwał wraz ze swoim partnerem – Łukaszem byli w trudnej sytuacji, przedwcześnie mogli opuścić program. Dopiero zadowolenie i smsy wysłane przez widzów, sprawiły, że para dalej będzie tańczyć w Tańcu z Gwiazdami. Para docenia zadeklarowane zadowolenie widzów i intensywnie ćwiczy przygotowując się do kolejnego, niedzielnego odcinka.

Betsson postanowił wesprzeć ambasadora swej marki w Polsce w tanecznych zmaganiach. Na stronie serwisu Betsson.com pojawiły się zakłady dające możliwość typowania m.in. pary, która w niedzielę wieczorem pożegna się z, prowadzonym przez Wojciecha Gąsowskiego i Katarzynę Skrzynecką, programem. Warto nadmienić, że analitycy firmy bukmacherskiej pracują nad kolejnymi zakładami, które wkrótce będą dostępne w tej dziedzinie.

Wcześniej wspomniane promowanie Igi Wyrwał przez serwis będzie polegało na tym, że jeśli postawimy jakikolwiek zakład na Gwiazdę polskiego modelingu w serwisie Betsson, zostanie on nagrodzony wysłaniem smsa na Igę Wyrwał przez serwis! Użytkownicy serwisu nie będą musieli tym samym wydawać pieniędzy na wysyłanie smsów, będzie można połączyć przyjemne z pożytecznym: zagrać w Betsson, dając sobie szanse na wygraną, a także pomóc Idze w dostaniu się kolejnego etapu programu.  Zapraszam do odwiedzenia serwisu.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK