Sowiński i Wrzosek gotowi do walki!

0

Jednym z głównych wydarzeń gali KSW37 : Circus of Pain będzie walka o mistrzostwo KSW w wadze piórkowej (do 66 kg) pomiędzy Arturem "Kornikiem" Sowiński i Marcinem "Polish Zombie" Wrzoskiem. Obaj są ulubieńcami polskich fanów, obecny mistrz Artur Sowiński zaskarbił sobie sympatię publiczności swoim występem przeciwko niesamowicie niebezpiecznemu grapplerowi, Kleberowi Koike Erbstowi gdy nie dal się poddać a jednocześnie walcząc z technikami kończącymi przeciwnika prowadził interakcję z publicznością z wnętrza klatki.

Jego przeciwnik zwany "Polish Zombie" jest bardzo niebezpiecznym stójkowiczem, trenującym w Shark Top Team Łódź pod okiem Łukasza Zaborowskiego. Marcin Wrzosek jest jedynym polskim zawodnikiem który brał udział w reality show The Ultimate Fighter, którego producentem jest UFC, największa organizacja MMA na świecie.

Oglądajcie KSW 37 na żywo żeby zobaczyć czy zawodnik trenujący w Łodzi będzie w stanie zdetronizować obecnie panującego mistrza KSW. Wrzosek zyskał sobie sympatię kibiców świetnym występem który był jednocześnie jego debiutem w najlepszej federacji w Polsce, przeciwko Filipowi Wolańskiemu. Walka ta była niesamowitą batalią w stójce którą Marcin zdołał przechylić na swoją korzyść.

Języczkiem uwagi w tej walce jest fakt że obaj Panowie nie przepadają za sobą co możemy obserwować m.in. w mediach społecznościowych. Dogryzają sobie wzajemnie chociażby za pośrednictwem twittera co obserwują ich rzesze fanów z całej Polski, ponadto kontynuują oni potyczki słowne również na konferencjach prasowych KSW. Element łączącym obu zawodników jest uważany za najlepszego zawodnika MMA na świecie – Conor McGregor, Artur Sowiński jest porównywany do tego fightera przez swój image, między innymi długą brodę oraz luz w klatce i próby "trash talku". Irlandczyk był jednocześnie trenerem Wrzoska w TUFie, czy Polish Zombie dużo nauczył się od swojego szkoleniowca ?

Walka ta odbędzie się na karcie głównej gali KSW 37 w Krakowie zatytułowanej jako Circus of Pain, gdzie głównym wydarzeniem jest starcie Mariusza Pudzianowskiego z popularnym raperem Popkiem. Jest to niewątpliwie pojedynek, który elektryzuje całą Polskę i wszyscy czekamy na to starcie, pojedynek Pudzianowski – Król Albanii na żywo będziecie mogli obejrzeć wykupując PPV na dostępnych platformach z którymi współpracuje federacja KSW.

Lista walk KSW 37:

Karol Bedorf vs Fernando Rodrigues Jr. (walka o pas, -120 kg)

Mariusz Pudzianowski vs Popek Monster (-120 kg)

Borys Mańkowski vs John Maguire (walka o pas, -77kg)

Artur Sowiński vs Marcin Wrzosek (walka o pas, -66kg)

Maciej Jewtuszko vs Yasubey Enomoto (-77kg)

Łukasz Chlewicki vs Mansour Barnaoui (-70 kg)

Marcin Wójcik vs Marcin Łazarz (-93kg)

Filip Wolański vs Łukasz Rajewski (-66kg)

TBA vs TBA

 

"Ten pas pozostaje w Polsce" – Bedorf i Rodrigues Jr na konferencji KSW 37

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK