fortuna

Skoki w Planicy – to już jest finał!

0

Stoch albo Kraft? Kraft lub Stoch? Nieobliczalna walka dwóch skoczków o Kryształową Kulę rozstrzygnie się podczas dwóch ostatnich turniejów o Puchar Świata, które tradycyjnie odbędą się na skoczni w Planicy. Zmagania indywidualne zostaną rozcięte sobotnią „drużynówką” i to by było na tyle, jeśli chodzi o etap 2016/17. Kamil Stoch, który prowadził poprzez jego wielką część, w Słowenii powalczy o nadrobienie małej straty punktowej do Stefana Krafta i tym samym zdobycie drugiej w swojej bogatej karierze Kryształowej Kuli. Na nadchodzący – oraz tym samym zamykający sezon skoków narciarskich – weekend Betsson zorganizował ofertę dla wszystkich nowych użytkowników, będących również fanami lotów narciarskich. Wystarczy, iż otworzysz konto, a bukmacher da Ci 30 złotych w Zakładzie Bez Ryzyka do przeznaczenia na któryś spośród trzech turniejów. A że najgoręcej wygląda wojna Stocha z Kraftem, to naturalnie jej się przyjrzymy!

1465 oraz 1434 – tyle punktów w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata uzbierali w sezonie kolejno Austriak i Polak. W ubiegłych kilku tygodniach Kraft prezentował całkowicie genialną formę, która umożliwiła mu wpierw triumfować w dwóch turniejach Mistrzostw Świata, zaś później przechwycić żółtą koszulkę prowadzącego od Kamila. Jednak już podczas kilkunastodniowego Raw Air było widać, iż reszta sezonu może należeć do Stocha.

Zgarnij 30 PLN na Skoki Narciarskie w Zakładzie Bez Ryzyka od Betsson!

Polak miał swoje problemy, o których otwarcie mówił, ale ten wymęczający cykl uwieńczył zwycięstwem. Na twarzy skoczka ponownie pojawił się uśmiech, a sam Kamil przybliżył się do Krafta na odstęp trzydziestu punktów. To oznacza, że jeżeli w Planicy nasz mistrz olimpijski zwycięży dwa turnieje – trzy lata po podniesieniu pierwszej Kryształowej Kuli, zdobędzie on następną.

Sam skoczek stara się zachować rozsądek i spokój, bo wie, że jedynie wtedy stać go na odległe loty. – Perspektywy oceniam pół na pół. Albo zdobędę Kryształową Kulę, albo nie – ogłosił, dodając że choć sezon ten płynie pod znakiem wytrwałej rywalizacji z Kraftem, to poza skocznią są kolegami. Austriak, mimo ostatniej wpadki podczas Raw Air, dalej jest faworytem. Kurs w Betsson na to, iż to aktualny lider klasyfikacji Pucharu Świata sięgnie po Kryształową Kulę, liczy raptem 1.33. Natomiast każda złotówka ulokowana na końcowy tryumf Kamila Stocha zostanie potrojona (kurs 3.05).

Kraft jest zarówno nieznacznym faworytem bukmacherów jeżeli chodzi o piątkowy konkurs. Jego zwycięstwo wyceniane jest po kursie 2.65, a Stocha – 4.00, ale biorąc pod uwagę, że bez solidnych skoków podczas początkowego konkursu Kamil nie będzie miał co fantazjować o Kryształowej Kuli, to czterokrotny zwrot z inwestycji wydaje się być naprawdę wspaniałą okazją.

Zarejestruj konto w Betsson i korzystaj ze świetnych promocji!Betsson

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK