Serena Williams zmierzy się z Friedsam.

0

Serena Williams po pokonaniu w pierwszej rundzie Andrei Hlavackovej zmierzy się z Anną-Leną Friedsam, która aktualnie notuje bardzo dobrą formę.

 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

"Uwielbiam wracać do Paryża. Czuję się tutaj prawie jak w domu, ponieważ znam ludzi, wiem jak się poruszać i do tego poznałam już najciekawsze miejsca.”- powiedziała liderka rankingu po wygranym spotkaniu w pierwszej rundzie.

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA SPOTKANIA POD TYM LINKIEM!

 

Serena Williams to 33-letnia amerykańska tenisistka, która obecnie jest liderką rankingu WTA nieprzerwanie od lutego 2013 roku. Młodsza z sióstr Williams, pokonała w pierwszej rundzie French Open Andreę Hlavackovą w dwóch setach. Jednak Amerykanka nie była do końca zadowolona ze swojego spotkania.

"Obroniłam punkty z zeszłego roku, więc jestem zadowolona. Cieszę się, że wygrałam i przy okazji zobaczyłam, jak sprawdzi się mój łokieć w warunkach meczowych. Nie mogę powiedzieć, że jest w 100 procentach dobrze, ale mogłam serwować bez problemów. Nie udało mi się zanotować tak wiele asów, jak normalnie, ale z każdym dniem czuję się coraz lepiej, a w środę mam wolne."

 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Przeciwniczką Sereny będzie Anna-Lena Friedsam – 21-letnia Niemka, sklasyfikowana na 105. pozycji w rankingu WTA. W październiku ubiegłego roku zajmowała 76. pozycję, najwyższą w swojej dotychczasowej karierze. Niemka nie ma jeszcze w swoim dorobku żadnego tytułu rangi WTA, a jej najlepszych osiągnięciem jest wygrana turnieju w Suzhou w 2014 roku. W tym sezonie Friedsam najlepszy wynik osiągnęła w Norymberdze. W pierwszym spotkaniu French Open, Niemka pokonała w trzech setach Alexę Glatch, posyłając w meczu pięć asów. 

Będzie to pierwsza konfrontacja tych tenisistek. Bez wątpienia faworytką pojedynku jest liderka rankingu WTA – Serena Williams.

 

William Hill na Serenę oferuje kurs 1.02, na to iż w spotkaniu zwycięży Friedsam – 15.00.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.