Radwańska wróci na właściwy tor?

0

Agnieszka Radwańska, pomimo fatalnego występu podczas turnieju Roland Garros, zanotowała awans w rankingu WTA. Polka dziś będzie miała okazję udowodnić, że nie można jej jeszcze skreślać i jej ostatnia forma jest już przeszłością.


 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

Naprzeciwko naszej polskiej tenisistki stanie dziś Rosjanka Alla Kudryavtseva. 27-letnia tenisistka wygrała jak dotąd jeden turniej  WTA oraz dwa ITF. Największe sukcesy Rosjanka notuje w deblu. Triumfowała w ośmiu turniejach WTA oraz trzynastu ITF. 

Wspomniany wcześniej zwycięski turniej Rosjanki miał miejsce w 2010 roku na nawierzchni twardej. Było to podczas turnieju Tashkent Open, Rosjanka wygrała wówczas w finale z Eleną Vesniną w dwóch setach 6:4, 6:4. Niecały tydzień wcześniej Kudryavtseva doszła do finału turnieju Guangzhou International, jednak w finale musiała uznać wyższość Jarmily Groth, aktualnie Gajdosovej po rozwodzie z Samuelem Grothem. 

 

ZAPRASZAMY DO OGLĄDANIA SPOTKANIA POD TYM LINKIEM!

 

Jeśli chodzi o deblowe sukcesy, które są o wiele pokaźniejsze, Kudryavtseva wygrała swój pierwszy turniej w parze z Vanią King podczas Sunfeast Open w 2007 roku. Następne tytuły to: UNICEF Open – 2010 w parze z Anastasią Rodionovą, Cellular South Cup – 2011, Aegon Classic – 2011 w parze z Olgą Govortsovą, Challenge Bell w Quebec – 2013, Brisbane – 2014, Dubai – 2014 oraz Tianjin – 2014, ponownie z Rodionovą.

Radwańska jak dotąd wygrała czternaście turniejów WTA oraz dwa ITF. Najwyższe miejsce zajmowała w 2012 roku, była to wówczas druga lokata. Aktualnie Polka jest 13. rakietą świata. Ostatni turniej Radwańska wygrała w ubiegłym roku w Montrealu, pokonując w finale Venus Williams 6:4 6:2. W 2014 roku Polka doszła także do finału turnieju w Indian Wells, jednak w finale lepsza okazała się być Flavia Pennetta. Polska tenisistka w 2012 roku została określona przez Toma Perrottę z Wall Street Journal jako "the most tactically sound, subtle tennis player in the world." Z kolei Wojciech Fibak, jej styl porównuje do stylu Martiny Hingis. 

 

 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Nasza tenisistka miała okazję już rywalizować z Rosjanką. Pojedynek ten miał miejsce w 2010 roku podczas Australian Open. Polka wygrała to spotkanie 2:0, oddając rywalce tylko dwa gemy.

 

William Hill na Radwańską oferuje kurs 1.03, na to iż w spotkaniu zwycięży Rosjanka – 10.00.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.