fortuna

Pierwszy polski bukmachere online

0

Totolotek S.A., spółka greckiego koncernu Intralot, organizująca zakłady bukmacherskie w sieci 520 salonów w kraju, uruchomiła możliwość gry i zakładów w sieci. Tym samym Totolotek stał się pierwszym, polskim bukmacherem, który pozwala polskim graczom na dokonywanie zakładów za pośrednictwem sieci Internet. Nowa usługa o nazwie E-promocja jest prowadzona w ramach zatwierdzonego Regulaminu zakładów bukmacherskich Toto-Mix oraz zgodnie z ustawą regulującą rynek gier i zakładów wzajemnych.

Aby skorzystać z E-promocji, klienci Totolotka muszą zarejestrować się w Programie Liga Mixu i odebrać z punktu Totolotka bezpłatnie wydawaną kartę Ligi Mixu. Do rejestracji potrzebny jest „nick”, dowolnie ustalony przez Uczestnika, oraz numer telefonu komórkowego niezbędny do weryfikacji klienta podczas korzystania z E-promocji. Po dokonaniu rejestracji Klienci otrzymują dane potrzebne do zalogowania się na stronie www.totolotek.pl.

System zakładów online Totolotka jest bezpieczny, jednocześnie stając się pierwszym rozwiązaniem gry w sieci Internet na rynku polskim, które pozwoli na pełną kontrolę jego użytkowników i generowanych zysków w postaci podatku dla Skarbu Państwa.

"Mając na uwadze wprowadzone systemy zabezpieczeń należy stwierdzić, iż usługa E-promocji jest pierwszą, w pełni zgodną z obowiązującymi przepisami i regulacjami  stroną zakładów bukmacherskich w sieci, z której Skarb Państwa ma realne korzyści w postaci podatku" – podkreśla Tomasz Chalimoniuk, prezes Totolotek S.A.

System wymaga bowiem nie tylko osobistej wizyty gracza, w tym potwierdzenia pełnoletności w punkcie Totolotek S.A., lecz także podania numeru tel. komórkowego i uiszczenia podatku od gier od wartości przyjętego w punkcie tzw. Zakładu otwartego. Wszelkie wypłaty następują wyłącznie w punkcie w trakcie osobistej wizyty gracza za zwrotem zamkniętego dowodu udziału w zakładzie.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Hazard może uzależniać. Graj odpowiedzialnie.
Serwis przeznaczony TYLKO dla osób które skończyły 18 lat. Zakłady bukmacherskie nieodłącznie związane są w ryzykiem. Jeśli zauważyłeś u siebie objawy uzależnienia skontaktuj się z serwisami oferującymi pomoc w wyjściu z nałogu hazardowego. Serwis betglob.pl ma charakter informacyjny, nie nakłaniamy i nie zachęcamy do uprawiania hazardu.

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. - legalny bukmacher działający w Polsce na podstawie zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych. Graj rozważnie, hazard może uzależniać. Za udział w nielegalnych grach hazardowych grożą konsekwencję prawne. Zezwolenie MF nr SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565;
Milenium Zakłady Bukmacherskie - zezwolenie MF nr SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599;
Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. - zezwolenie nr SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12;
TOTOLOTEK S.A. - zezwolenie nr AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485;
E-TOTO Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17;
forBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.10.2016;
LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. - zezwolenie nr PS4.6831.9.2016.EQK