Łokcie wprowadzone od KSW 32: Road to Wembley

0

Gala KSW 32: Road to Wembley będzie nie tylko pierwszą imprezą polskiej federacji odbywającą się za granicą naszego kraju, ale i pierwszą z nowymi zasadami walki – w parterze i stójce dozwolone będą uderzenia łokciami.

Zarówno w stójce czy parterze, zawodnicy dostaną nowy bardzo skuteczny oręż do walki, szczególnie w krótszym dystansie. Uderzenie łokciem, które jest już standardem na galach na całym świecie jest jednym z najbardziej efektownych uderzeń w sportach walki, bardzo mocnym i brutalnym co bezpośrednio przełoży się na widowiskowość pojedynków.

– Chyba nikt nie ma wątpliwości, żeby byliśmy gotowi na wprowadzenie łokci już dawno, ale jako największa i najbardziej popularna organizacja MMA w Europie, musieliśmy poczekać na dogodny moment, kiedy otaczające nas środowisko będzie na to gotowe. Korzystnym zbiegiem okoliczności jest też fakt, że łokcie zostaną dozwolone od naszej pierwszej gali w Wielkiej Brytanii, gdzie jest to od lat nieodłączny element tamtejszych gal – tłumaczy współwłaściciel KSW Maciej Kawulski.

Przypominamy, że gala KSW 32: Road to Wembley, podczas której w walce wieczoru zmierzą się Mariusz Pudzianowski i Peter Graham, odbędzie się w najbliższą sobotę tj. 31 października. Impreza rozpocznie się o godz. 19 polskiego czasu.

Transmisja z gali KSW Londyn online dostępna będzie w PPV, a link znajdziesz w serwisie www.mecze24.pl. Na stronie tej dostępna będzie także relacja tekstowa.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.