Napoli w drodze po wicelidera.

0

Fenomenalna w tym sezonie drużyna Palermo która na własnym terenie jest niepokonana od września podejmie Napoli, które jest zmotywowane aby objąć pozycję wicelidera tabeli. 

 

 

 

 

 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 
 
 

Goście są coraz bliżej dogonienia Rzymian i chcą jak najszybciej załatwić sprawę walki o bezpośredni awans do Ligi Mistrzów, ale w sobotę czeka ich bardzo trudny bój. Z kolei gospodarze w tym sezonie przegrali zaledwie jeden mecz na własnym terenie z Lazio, aż 0:4. Od września nikt już nie powtórzył tego wyczynu. Punkty w Palermo zdążyła już stracić Roma oraz Sampdoria.

 

Teraz do Palermo przyjeżdża rozpędzone Napoli, które wyczuło szansę aby konkurować z Romą o pozycję wicelidera tabeli Serie A. Podopieczni Rafy Beniteza tracą do Romy cztery punkty, a więc po tym weekendzie na pewno ich nie wyprzedzą, ale krok po kroku zbliżają się do tego, jeśli utrzymają aktualną formę.

Napoli jest najlepiej dysponowaną drużyną ostatnich tygodni w Serie A. Zespół ten wygrał cztery ostatnie spotkania, a pogromcy nie znalazł od 11 stycznia, gdy u siebie uznał wyższość Starej Damy. W takiej formie to właśnie przyjezdni będą faworytem sobotniej potyczki.

 
 
 
 
 
 
 
 

KURSY NA TO SPOTKANIE

 

Napoli do meczu przystąpi osłabione brakiem Mertensa, Michu, Zunigi, Insigne oraz Mesto. Sprowadzony Gabbiadini z Sampdorii spisuje się jednak bardzo dobrze i zapełnia lukę na skrzydle. Palermo zagra bez Gonzaleza i Vitiello.

 
 

William Hill na Palermo oferuje kurs 3.80, na remis 3.30, na to iż w spotkaniu zwycięży Napoli – 2.05.

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.