fortuna

Najlepszy bukmacher sportowy online

0

Jury składające się z ekspertów, dziennikarzy i użytkowników głosowało na bwin. bwin, największy na świecie notowany na giełdzie dostawca online gamingu, zdobył trzy nagrody podczas pierwszej edycji iGaming Awards zorganizowanej w Monaco.

Zwycięskie kategorie to: Najlepszy operator online gamingu 2010, Najlepszy bukmacher sportowy online i Najlepszy operator gamingu przez komórkę. Norbert Teufelberger, bwin Co-CEO: „Jesteśmy dumni z tych trzech nagród. To pokazuje, że oferta bwin dostępna w Internecie, ale także przez telefon komórkowy, podoba się zarówno użytkownikom i ekspertom”.

iGaming Awards zostały przyznane w ośmiu kategoriach: bwin wygrał w trzech – czyli we wszystkich, w których był nominowany! Głosowali eksperci gamingu, dziennikarze i użytkownicy platform IGAMagazine.com i RueDesJoueurs.com. O głosach decydowały: wizerunek operatora, sposób rejestracji online, użyteczność, wygląd, nawigacja, wsparcie użytkownika, programy lojalnościowe, bonusy, możliwość obracania funduszami i ich wypłacania.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.